מיי פיינגולד בקליפ Be Proud (צילום: טל אזולאי)
מיי פיינגולד בקליפ Be Proud | צילום: טל אזולאי

מיי פיינגולד בקליפ Be Proud (צילום: טל אזולאי)
מיי פיינגולד בקליפ Be Proud | צילום: טל אזולאי

מיי פיינגולד, נציגת ישראל לתחרות האירוויזיון 2014, השלימה את הקלטת שלושת השירים וצילומי שלושת הקליפים, שיועמדו לבחירת הקהל הרחב לקראת האירוויזיון. את שלושת הקליפים ביים וצילם ליאור נורדמן, בעלה של מיי פיינגולד:

הקליפ לשיר "Be proud" (אותו כתבה והלחינה מיי פיינגולד) צולם בגלריה של תחנת הכוח רידינג של חברת החשמל בשפך הירקון. הקליפ לשיר "נשארת איתי" צולם במוזיאון רכבת ישראל בחיפה, בתוך רכבת מתחילת המאה הקודמת. הקליפ לשיר "Same heart" צולם ליד יער המגינים ובחלל תעשייתי נטוש.

מיי פיינגולד: "צילמנו שלושה קליפים בשבוע"

על צילומי הקליפים אומרת מיי פיינגולד: "אני עוד מעכלת את העובדה שצילמנו שלושה קליפים בשבוע אחד. אין ספק שזו הייתה אחת המשימות היותר מאתגרות ומעניינות שנתקלתי בהן. ההתמודדות עם פרויקט מהסוג הזה היא אחרת מכל מה שהכרתי, באופן שבו החלטות צריכות להיעשות ברגע ולפני שהספקת להכין תכנית גיבוי, אתה כבר מיישם את ההחלטות ורץ לדבר הבא. אבל זה גם כל הקסם בעיניי.

"הצוות כולו השקיע את כל כוחו ונשמתו בפרויקט הזה והעבודה הייתה מקצועית וכיף אדיר. כל סט צילום הפך מיד למקום של צחוק ושמחה. התוצאה הסופית בהתהוות ברגעים אלה ממש בחדרי העריכה ואני כבר להוטה שהציבור ייחשף לשירים והקליפים שיצרנו ומקווה שכולם יהיו מרוצים כמוני".

הקהל יבחר אחד מבין שלושה

מבין שלושת השירים-קליפים יבחרו הצופים והמאזינים שיר אחד, איתו תייצג פיינגולד את ישראל בתחרות האירופית השנתית שתתקיים בתחלת חודש מאי בדנמרק. הקליפים יועמדו לבחירת הקהל למשך שבוע, החל מה-27 בפברואר ועד ה-6 במרץ, אז יוכרז השיר הזוכה.

הקליפים ייחשפו לראשונה בתוכנית מיוחדת של ערוץ 1, שלא מוגדרת כ"קדם אירוויזיון", ובהמשך בתחנות הרדיו של רשות השידור - רשת ג' ו-88FM ובאינטרנט.

מיי פיינגולד בקליפ Same Heart (צילום: דיוויד סוויני)
מיי פיינגולד בקליפ Same Heart | צילום: דיוויד סוויני

מיי פיינגולד בקליפ Same Heart (צילום: דיוויד סוויני)
מיי פיינגולד בקליפ Same Heart | צילום: דיוויד סוויני
מיי פיינגולד בקליפ נשארת איתי (צילום: דיוויד סוויני)
מיי פיינגולד בקליפ נשארת איתי | צילום: דיוויד סוויני
מיי פיינגולד בקליפ נשארת איתי (צילום: ליאור נורדמן)
מיי פיינגולד בקליפ נשארת איתי | צילום: ליאור נורדמן