מדונה 2012 (צילום:  יחסי ציבור )
שירזי שמור לי צ'ייסר | צילום: יחסי ציבור

המסיבה הרשמית לכבוד הגעתה של מדונה לישראל תתקיים ביום שישי ה-25 במאי, במועדון האומן 17 בתל אביב. את האירוע יפיקו שמעון שירזי וליין ה-FFF הותיק. המסיבה תיקרא "White Goes Wild" ותהיה בסימן לבן. התפאורה המושקעת תהיה לבנה כולה עם סמלים רוחניים וסמלי שלום בהשראת משנתה של מדונה. קוד הלבוש לאירוע הוא לבן בלבד.

את המוזיקה המסיבה יספק דיג'יי מישל קלייס שיגיע במיוחד לתקלט ולצדו שורה ארוכה של דיג'יים ישראלים מוכשרים שינגנו בחללים השונים של המועדון סטים חגיגיים לכבוד האירוע: טל כהן ,עומרי H ,נרקיס טפלר, אסי קוז'אק, מוטי ס, ווני פוץ'. במהלך המסיבה יתקיים מיצג אומנותי של מלכות דראג מובילות, שיציגו מסע מדונה אנושי בזמן עם שלל הלוקים השונים של מלכת הפופ במהלך השנים.

שירזי: "אני גאה לחמם את המנועים לקראת המופע"

שמעון שירזי (צילום: פיני סילוק)
המלך מחכה למלכה | צילום: פיני סילוק

שמעון שירזי הוא ממובילי חיי הלילה בתל אביב בשני העשורים האחרונים והפיק מסיבות מדוברות רבות. הוא זכה בתואר "איש הלילה של ישראל" פעמים רבות ונחשב לדמות שקידמה את חיי התרבות בארץ. יש לו גם היסטוריה ארוכת שנים ב"חגיגות מדונה" בישראל. כבר לכבוד הופעתה הראשונה בארץ ב-1993 היה שירזי זה שערך מסיבה לכבוד הצוות הגדול של מדונה באומן 17 בלילה בלתי נשכח.

"מדונה היא אייקון על זמני וכל ביקור שלה בארצנו הוא חגיגה", אומר שירזי. "אני שמח וגאה לקחת שוב חלק בחימום המנועים לקראת השואו הגדול שמצפה לנו על הבמה באצטדיון, במסיבה בלתי נשכחת שתכניס את הקהל הישראלי IN TO THE GROVE".

כרטיסים: 100-140 ש"ח.

>> רשימת השירים המלא למופע של מדונה