קבוצת הפייסבוק "Bring Pearl Jam To Israel", ששמה לה למטרה להביא את להקת "פרל ג'אם" להופעה בישראל, משחררת סרטון חדש, בו מבוצע המנון הרוק של הלהקה "Alive", בהשתתפות תלמידי בית הספר "עולם המוזיקה" מהיישוב "מכבים-רעות" (בסגנון הקאבר של ילדי "ארטיק" לטיילור סוויפט). מטרת הסרטון, המציג בני 11-16 המבצעים את השיר, הוא להראות שההערצה ללהקת פרל ג'אם בישראל היא חוצת דורות.

הקבוצה להבאת "פרל ג'אם" לישראל, שנוצרה בינואר 2013 על ידי בן רד מרדיו 88FM ("נותן ברוק"), צברה עד כה 22 אלף תומכים בפייסבוק - הישג ייחודי במונחי הרשתות החברתיות בישראל. "אנחנו מאמינים שכוחה של קהילה אינטרנטית יכול לחולל שינוי ולהגשים לרבים חלום בן 20 שנה, ולכן הקמנו את הדף Bring Pearl Jam To Israel", הם אומרים.

אין תמונה
הגיטריסט מייק מק'רידי תומך בקבוצה להבאת פרל ג'אם לישראל

קיומה של הקבוצה כבר הגיע לאוזני גורמים בלהקת "פרל ג'אם" ופעילותה קיבלה לאחרונה רוח גבית מהגיטריסט מייק מק'רידי, אשר הצטלם עם שלט "Bring Pearl Jam to Israel" והביע את רצונו להופיע בארץ.

"מטרתנו היא לצרף כמה שיותר אוהדים לדף על מנת להוכיח למקבלי ההחלטות שיש בישראל קהל מעריצים עצום, ולהעביר את המסר שמוזיקה היא גורם המאחד בין אנשים ומגשר על פערים חברתיים ופוליטיים", אומרים בקבוצה, ומתכוונים בעיקר לסולן אדי ודר, חבר טוב של רוג'ר ווטרס, שלא רוצה להגיע לישראל מסיבות פוליטיות.

פעילות הקבוצה, בפייסבוק ומחוץ לרשת, נעשית כולה בהתנדבות, על ידיי מעריצי הלהקה. על חברי הקבוצה נמנים  מעצבים, צלמים, מפיקים ואנשי תוכן , אשר תורמים מזמנם וכישרונם למען המטרה, מקיימים "סיעור מוחין" בפגישות קבועות ובפלטפורמות וירטואליות ומקבלים החלטות משותפות.

יוצרי הסרטון: מיקס, עיבוד והפקה מוזיקלית – עומר למפרט, טכנאי הקלטות – עופר פרוינד, עריכת וידאו – רועי ברקוביץ' ומיכל בן ארי, גרפיקה – שירלי בכר ונועם חמו.