חברי להקת ה"בקסטריט בויז" יגיעו לישראל בחודש מאי 2015 לשלוש הופעות שיתקיימו באמפיפארק רעננה ב-19, 20 ו-21 בחודש. כך מבשרים היום מפיקי המופע בישראל למעריצות ולמעריצי הלהקה. חמשת חברי ה"בקסטריט בויז" היו אמורים להגיע הנה בקיץ, אבל הודיעו על דחיית ההופעות לאביב הבא בגלל המלחמה. כעת הם עומדים בהבטחה שלהם, שגובתה בסרטון וידיאו מרגיע, וצפויים לנחות בארץ לשלוש הופעות.

כזכור, ההודעה על בואם של "הבקסטריט בויז" ארץ יצרה היסטריה של מכירת כרטיסים שהתגלגלה מהכרזה על הופעה להכרזה על הופעה, עד ש-95 אחוז מהכרטיסים לשלוש ההופעות ההן נמכרו. מהפקת המופע אומרים ש"מספר הכרטיסים שנותרו מצומצם, אנו ממליצים לכם למהר ולהבטיח את מקומכם מחדש. לקוח אשר רכש כרטיסים לכל אחד מתאריכי המופע המקוריים, הכרטיסים שברשותו תקפים לתאריכים החדשים בהתאמה, ואין צורך להחליף את הכרטיסים"

מחירי כרטיסים נעים בין 359-995 ש"ח, למתחמי האורקסטרה, יציעים ומתחם דשא. כרטיסים ניתן לרכוש בקופות תל אביב- 2207*.

להקת הבנים ששרדה יותר מכולן

ה"בקסטריט בויז" הם ניק קרטר, האווי דורו, קווי ריצ'רדסון, בריאן ליטרל ואיי ג'יי מקלין. ברזומה שלהם מכירות של 130 מיליון אלבומים ברחבי העולם וכמה וכמה להיטים גדולים. הלהקה הוקמה בארצות הברית ב-1993. אלבומם הראשון בשנת 96' היה הצלחה גדולה עם הלהיט הענק "Get Down". באלבום השני בלטו "Everybody" ו" As Long As You Love Me", ובשלישי, "מילניום", שיצא ב-99', כיכב "I Want It That Way".

בעשור וחצי האחרונים ה"בקסטריט בויז" לא התפרקו והמשיכו להוציא אלבומים, שהצליחו בעיקר באמריקה. אלבומם האחרון (והשמיני) "In A World Like This". יצא ב-2013, וכולל את כל חמשת חברי הלהקה המקוריים, לראשונה מאז 2006 (אז עזב את הלהקה קווין ריצ'רדסון, שחזר אליה שוב לפני שנתיים). זהו האלבום הראשון שלהם מחוץ לחברת התקליטים אותה עזבו ב-2010.

"I Want It That Way" במילאנו

מופע שלם מהשנה האחרונה: