עדנה גורן, מהזמרות המוערכות בזמר העברי, מוציאה שיר חדש בשם "תישאר", אותו כתב והלחין זאב נחמה ועיבד מוזיקלית יורם פויזנר, שניהם חברי להקת "אתניקס".

השיר הוא סינגל ראשון מתוך פרויקט "כבוד" במסגרתו יוצרים נחמה ופויזנר שירים חדשים עבור גדולי וותיקי הזמר העברי, ביניהם אילנית, אבי טולדנו, דורית ראובני ואחרים.

מטרת הפרויקט, בו שותפים גם רון בן-יוסף וחברת "תטה עושים מוזיקה", היא להצדיע לאמנים הותיקים שקולם לא נשמע זמן רב יחסית ברדיו בשירים חדשים ועדכניים, המחברים את רוח התקופה הנוכחית עם רוח הזמר העברי של פעם.

עדנה גורן התפרסמה בשנות ה-60' כזמרת איכותית ששילבה שירי ארץ ישראל, פופ וג'אז. להיטיה הראשונים היו "מנדלבאום" ו"וולס ג'אז". היא קנתה את עולמה בזמר העברי ב-1968 באלבום משירי סשה ארגוב אותו הקליטה לצד קובי רכט, אלבום שהפך לקלאסיקת מוזיקה ישראלית.

זאב נחמה ולהקת אתניקס היו ממובילי מהפכת מוזיקת הפופ הים-תיכונית במוזיקה הישראלית, החל מתחילת שנות ה-90' (האלבום הראשון של אתניקס יצא כבר ב-89') ועד ימינו.

אחת ההצלחות הגדולות של נחמה ואתניקס היתה בשיתוף הפעולה עם אייל גולן, שהעלה אותו מדרגת זמר מוכשר ואלמוני לאחד הכוכבים הגדולים בישראל. שיתוף פעולה אליו חוזר זאב נחמה בימים אלה.