נינט טייב ממשיכה בימים אלה את העבודה על אלבומה הבא, בהפקתם המוזיקלית של יוסי מזרחי ועידן רבינוביץ' ("הקולקטיב"). במקביל היא מכריזה על סיבוב הופעות אקוסטי חדש בשם "צוללות" עם הזמרת והצ'לנית מאיה בלזיצמן. המופע יורכב משיריה של נינט מכל התקופות לצד מספר גרסאות כיסוי.

השתיים, נינט טייב ומאיה בלזיצמן, משתפות פעולה כבר מספר שנים במסגרת סיבובי ההופעות והקלטות אלבומיה האחרונים של נינט, "Sympathetic Nervous System" ו"כל החיות ידעו". מי שצפה בהופעות של נינט יכול היה לזהות שבין השתיים קיימת כימיה בימתית טובה. נינט מופיעה כשבלזיצמן יושבת קרוב אליה על הבמה והיא מקפידה לפרגן לה בכל הזדמנות. כעת החיבור המוזיקלי צפוי להתהדק כשהזרקורים ופנו רק על שתיהן, יחד, כמו גם החיבור הווקאלי, כשתי מבצעות שהקולות שלהן יכולים להשלים אחד את השני, בשילוב של רוך ועוצמה.

נינט טייב, מאיה בלזיצמן (צילום: רותם ואחניש)
מבטיחות להפתיע. מאיה בלזיצנמן ונינט טייב | צילום: רותם ואחניש

"תהליך העבודה דרש ממאיה וממני לצלול עמוק לנבכי הנפש הלב והרוח, וכשעלינו בחזרה לקחת אויר העולם נראה יפה יותר, ועל כן שם המופע - צוללות", אומרת נינט טייב ל-mako. בעמוד הפייסבוק שלה הוסיפה: "בקרוב מאוד אני יוצאת לסיבוב הופעות חדש עם האחת והיחידה מאיה בלזיצמן. צעצועים חדשים. אהבה. יצירה אינסופית. צוללות. אראה את כולכם".

במקביל מוציאות נינט ובלזיצמן קליפ חדש לשיר "כל הלבד", הלקוח מאלבומה האחרון של טייב:


צילום: רותם ואחניש, שי לירן. עריכה: גילי בכר

השתיים יופיעו ב: החלוץ 33, באר שבע (21.5), ג'יימס, פתח תקווה (1.6), גלובל מיוזיק בר, כפר סבא (2.6), עלמה בר, גדרה (18.6), הפרה, שבי ציון (19.6). אוזן-בר, תל אביב (24.7).