מילים ולחן: ג'ון לנון תרגום: עלמה זהר ויענקל'ה רוטבליט עיבוד והפקה מוזיקלית: אסף איילון

בבוקר קשה זה, בעוד העולם כולו וחובבי המוזיקה בעולם במיוחד מתאבלים על הטבח בקהל שבא לראות את איגלז אוף דת' מטאל בפריז, כמה מוזיקאים בחרו להציע נחמה ותקווה עם "Imagine". קולדפליי ביצעו אותו בסוף השבוע בלוס אנג'לס בהקדשה לנפגעים, בעוד שמישהו הביא פסנתר כנף עד למועדון הבטאקלאן בו התרחש מרחץ הדמים, וביצע את השיר עבור כל הנוכחים מוכי האבל. הגרסה של עלמה זהר ללנון הוקלטה אמנם הרבה לפני המאורעות האחרונים, ואולם היום היא מצטרפת אל הקולות שמנסים לעורר תקווה ואמונה. 

"אין דבר יותר מרגש מלהשמיע לילד שלך את המוזיקה שאתה גדלת עליה", זהר סיפרה על הביצוע . ״להכיר לילד שלי את לנון זה הדבר הכי טוב שיש לי לתת לו בחיים". השיר המקורי, "Beautiful Boy", נכלל באלבום "Double Fantasy", שיצא שלושה שבועות לפני שנרצח ב-1980 בהיותו בן 40. לנון עבד על האלבום יחד עם יוקו אונו אשתו, אחרי חמש שנים בהן בילה את עיקר זמנו בטיפול וגידול בניו. המקור הוקדש לבן שון לנון, ועתה עלמה זהר מקדישה אותו לבנה, כשאת התרגום לשיר כתבה יחד עם אביה יענקל'ה רוטבליט.

עוד ב-mako מוזיקה:

"ילד יפה" נועד להיכלל באלבום הילדים שזהר הוציאה השנה, "פלא", אך האישורים לשימוש מחו"ל התעכבו. כעת האלבום ייצא במהדורה מיוחדת לחנוכה בה ייכלל השיר, שבהמשך גם יוצע להורדה בחינם. במקביל, זהר עובדת על מופע חדש עם שירי האלבום.

עלמה זהר (צילום: שרה פלוט,  יחסי ציבור )
"החיים הם דברים שקורים כשאתה בכלל לא מתכוון". עלמה זהר | צילום: שרה פלוט, יחסי ציבור