אמש, לעיני קהל של כ-55,000 איש, בריטני ספירס הופיעה בפארק הירקון. היא סימנה את המופע הראשון שלה כאן, אבל מלבדה עוד בחור יכול לרשום לעצמו את ההישג הזה: צור אדן, בן 22 מקריית ביאליק, שעלה להופיע איתה בשיר "Freakshow". בריטני העלתה אותו לבמה בנאמבר באווירת S&M והלבישה אותו בהתאם. צור ירד על ברכיו, הובל אחרי הזמרת כמו כלב, הוצלף (קלות) בשוט ונתן ריקוד שלא ישכח (בטח לא על ידיו). אחרי שסיים בריטני החמיאה למובז, העניקה לו חולצה חתומה עם הדפס שלה ושאלה איך קוראים לו, ואז אמרה ״תודה טול!״ בהתלהבות. אז טול לא היה שם, אבל צור יכול להתגאות בעובדה שהוא נבחר לראות אותה מקרוב. ״אני עדיין לא מעכל״, הוא מספר שעות אחרי הרגע הגדול, ״נראה לי שאני צריך לישון על זה כדי להבין״. 

A post shared by Tsur Ξden (@tsur_eden) on


איך הגעת לזה בכלל? היא בחרה אותך מהקהל?
 
״לפני שבוע נבחרנו שלושה מעריצים ורק היום נבחרתי מבין השלושה, כנראה שהיא בחרה או מישהו מהפקה. כבר שבוע אני יודע שאני אופציה, הייתי כל כך בלחץ אז בימים האלה לא ישנתי, לא אכלתי, לא שתיתי. רק ביום של ההופעה הודיעו לי שזה אני. לא ידעתי מה להגיד, הייתי בהיסטריה. איכשהו על הבמה כבר היה רגוע יותר. הימים שלפני ההכרזה הרשמית היו הלחץ״.
 
לא פחדת להופיע מול קהל כזה גדול?
״הרגשתי שאני צריך להיות שם. אני זוכר שמגיל 6 שאהבתי אותה, אבל ההערצה האובססיבית התחילה ב-2007. משהו שם נגע בי, דווקא בתקופה הזאת שלה. הקמתי את האתר הישראלי שלה, עמוד בפייסבוק, עזרתי הרבה להפקה עם הקידום של ההופעה. ידעתי באיזה שיר אני עולה ומה דרשו ממני לעשות, ובתור מעריץ הכרתי את הנאמבר״.

Counting... 10 days! ⏱

A post shared by Tsur Ξden (@tsur_eden) on


ובריטני פנים מול פנים, איך זה מרגיש?
 
״ברגע שראיתי אותה מולי לא האמנתי שזה קורה לי. פתאום כשראיתי אותה על הבמה הרגשתי שהיא בן אדם רגיל, פתאום אתה שם לב לפרטים, רואה את הנמשים שלה. זו חוויה מטורפת״. 
 
היא קראה לך טול. אתה הולך להחליף את השם שלך?
 
״לא, ממש לא״.