מילים: נורמן עיסא ואיציק אלול לחן: איציק אלול עיבוד והפקה מוזיקלית: אסי גבעתי בימוי ועריכה: הודיה פלס צילום: רועי כהן

זה לא היה קל, אך הוויכוח המתוקשר בין נורמן עיסא לשרת התרבות מירי רגב, שהגיע להתבטאויות קשות ואיומים מדאיגים, נחתם לבסוף בשלום. השניים נפגשו ושוחחו, ולבסוף כל אחד המשיך בדרכו: רגב בתפקידה, שעתה כולל פגישות עם מוזיקאים והתנגחות בגלגלצ, ועיסא על במות התיאטרון, ועתה גם במופע מוזיקלי ראשון. כששואלים אותו לעמדתו בנוגע להתבטאויותיה האחרונות של השרה בתחום הוא מבקש, "תנו לי לעסוק באמנות שלי". 

בפרויקט המוזיקלי הראשון שלו, נורמן עיסא מצטרף ללהקת פשוטי הרחוב, לקראת אלבום חדש ומשותף. את השיר החדש מתוכו, "תבוא פשוט", עיסא כתב יחד עם סולן הלהקה איציק אלול שגם הלחין אותו, וכמו כן הוא מצטרף אליהם לסיבוב הופעות חדש.

נורמן עיסא (צילום: ז'ראר אלון , יחסי ציבור)
התחיל כנער מקהלה, המשיך כזמר חתונות צעיר. נורמן עיסא ממשיך בקריירה המוזיקלית | צילום: ז'ראר אלון , יחסי ציבור

החיבור בין הלהקה לשחקן המנוסה נובע מחברות ואהבה גדולה למוזיקה, שלדבריו מלווה אותו עוד מגיל צעיר. "בילדותי הייתי שר בכנסייה כנער מקהלה", הוא מספר, "ולאט לאט התחלתי לשיר קטעי סולו. כך נחשף בפני עולם המוזיקה, שפתח לי צוהר ליופי ולקסם של השירה. כשגדלתי הייתי חלק מלהקה, תופפתי ושרתי, הופענו בחתונות ושרתי קאברים של שירים ידועים בערבית. לשיר בשבילי זה חיבור ישיר לנשמה, כשאני שר אני מרגיש שאני עף". וכיצד פגש בלהקה החדשה, שנים רבות אחרי הניסיון הראשון? פשוטי הרחוב פנו אליו. "כבר אחרי הפגישה הראשונה נוצר חיבור מיידי עם האנשים, הם אמנים אמיתיים שיוצרים מוזיקה במעלות תרשיחא, מוזיקת עולם ונשמה".

ב-19.8 פשוטי הרחוב יארחו את נורמן עיסא להופעה בתיאטרון הבימה, ובהמשך יודיעו על הופעות נוספות בכל רחבי הארץ.