חודש נובמבר רק נפתח אך חג החנוכה מתקרב בצעדי ענק ואיתו שלל המופעים שעתידים להציף את ההיכלים הקרובים לביתנו. אחד מסקרן במיוחד הוא פסטיבל "פופ-אפ", בהובלתם של כוכבים ענקיים דוגמת עומר אדם, נינט טייב, מארינה מקסימיליאן, שלישיית מה קשור, נדב גדג', עידן עמדי והזמרת הקפריסאית שכבשה את העולם באירוויזיון האחרון, אלני פוריירה.

זמן קצר אחרי שנחשף הטריילר הרשמי לפסטיבל, הגיע התור לקבל הצצה לאחד השירים מתוכו - "לרקוד ולזוז", בביצוע של אדם, מקסימיליאן, גדג' ושלישיית מה קשור. השיר, שנכתב והופק על ידי פן חזות, דולב רם ויעקב למאי, מגיע כצפוי מהז'אנר הים-תיכוני ומשלב שלוש שפות - שני בתים בעברית, בית בספרדית המושר על ידי פוריירה ובית נוסף באנגלית עליו אמון גדג'. 

זוהי הפעם הראשונה שפסטיבל "פופ-אפ" עולה בישראל, ומפגיש את כל הכוכבים הנ"ל על במת 360 מעלות בהיכל מנורה מבטחים שבתל אביב, החל מה-4.12. 

עומר אדם, אלני פוריירה, נינט טייב
מזיזים ת'עכוז | צילום: מעמודי האינסטגרם של עומר אדם, אלני פוריירה, נינט טייב

מי שיגיעו "להזיז את העכוז, לא לצאת מריכוז" יהנו מדואטים מיוחדים בליווי להקת נגנים חיה על הבמה, וכמובן ביצועים חדשים ללהיטים מוכרים, בחסות הניהול המוזיקלי של עמוס בן דוד ובבימוי של משה קפטן. מחירי הכרטיסים נעים בין 69 ש"ח ל-219 ש"ח וניתן לרכוש אותם דרך האתר או בטלפון 2207* (קופות תל אביב).