ריטה - למד אותי לרקוד (תמונת AVI: מומה)
תפתח עם סימפונט רעננה. ריטה | תמונת AVI: מומה

"פסטיבל התמר" המתקיים באזור ים המלח יחגוג השנה עשור בחול המועד סוכות (4-8/10), במעמד נשיא המדינה שמעון פרס. בפסטיבל ישתתפו השנה מיטב האמנים, שצפויים להביא לאזור קהל של עשרות אלפים.

הפסטיבל ייפתח בנחל זוהר, במופע של ריטה עם סימפונט רעננה(4/10), בו יכריז נשיא המדינה שמעון פרס על עלייתו של ים המלח לשלב הסופי בתחרות "7 פלאי עולם הטבע", ויקרא לכל אזרחי ישראל להצביע עבור הים.

למחרת, 5/10, תופיע בנחל זהר מה שצפוייה להיות אחת האטרקציות של הפסטיבל - להקת "TheWailers" המקורית מג'מייקה, הלהקה האגדית של בוב מארלי, שתקיים מופע מחווה לגדול זמרי הרגאיי עם הסולן אלן אטיאס. במופע יתארח מוש בן ארי, מיכאל גריילסאמר יחמם ו"מטבוחה פרוג'קט" יסגרו.

אביב גדג' יחמם את אהוד בנאי; אביתר בנאי במצדה

בהמשך השבוע יופיעו בנחל זהר גם: אייל גולן (6/10), גידי גוב ויהודית רביץ ביחד ולחוד (7/10) ואהוד בנאי עם מופע חימום של אביב גדג' (8/10).

מופעי הזריחה במצדה יהיו השנה של אביתר בנאי (בלילה שבין 6/10 ל 7/10), כנסיית השכל (למחרת) וארקדי דוכין ומאיר בנאי בעשור למופע "דומינו" (בלילה שבין 8/10 ל 9/10).

בגן הבוטני של קיבוץ עין גדי יופיעו מזי כהן בג'אז (5/10), דני רובס (6/10), חמי רודנר במופע אקוסטי (7/10) ולאה שבת (8/10). ביישובי כיכר סדום יופיעו יוני רועה ועינת שרוף במופעי שירה עם הקהל.