דולי ופן לא עוצרים, ואחרי ההצלחה של "אח שלי מתחתן" (עם מוש בן ארי), "מאושרים" (עם לירן דנינו ונועה קירל),  "תרוצי אליו" (עם רותם כהן ובית הבובות), ו"הכוכבים בוכים בלילה" (עם שירי מימון ודודו אהרון), הבוקר הם משחררים סינגל נוסף מתוך הפרויקט המדובר שלהם.

הפעם, אנחנו חייבים לציין, מדובר בהפתעה של ממש ובחיבור מפתיע ומרגש אפילו בין דיקלה לעידן חביב בישר החדש שנכתב, הולחן והפק מוזיקלית על ידי דולי ופן כמובן.

"בתקופה כל כך מטורפת של ריחוק חברתי חיפשנו את הדרך לחבר ולקרב חזרה בין כולם דרך המוזיקה", מספרים דולי ופן על השיר החדש."השיר הזה נכתב לפני כשנה וחצי כשישבנו לילה אחד באמצע תקופה של שינויים בחיים שלנו, אחרי פרידה מזוגיות ארוכה ששנינו עברנו בנפרד, וכתבנו את השיר ממקום של שאיפה לאופטימיות והתחלה חדשה ונקייה בחיינו. השיר מצא את הדרך המדהימה שלו לצאת עכשיו אחרי חיפוש ארוך לשילוב המדויק שיחדור הכי עמוק ללב".

"כשחיפשנו את הליהוק המושלם לקלפי, הגענו לזהבה בת ה-74 ממכמורת שמחזיקה בסיפור חיים מדהים ועבר מפואר של ריקוד", מסויפים השניים. "זהבה התחילה לרקוד בגיל 4, וכבר בגיל 18 הפכה למורה לריקוד קלאסי ובלט במשך 20 שנה. בתפקיד הרקדנית הצעירה, ליהקנו את הנכדה שלה, יולי בת ה-15, רקדנית קלאסית מקצועית אשר נפצעה לפני כמה חודשים, ואחרי צילום הקליפ הייתה אצל פרופסור אשר הודיע לה שלא תוכל לרקוד יותר, ולמעשה בקליפ זהו הריקוד האחרון שלה".

מילים:

בשמלה לבנה מול ירח מאיר
ליבה שוב נשרף מעצמו
מכתבי אהבה שאיש לא יכיר
שמרה קרוב לליבה 

השקיעה עצובה והרגש כמו קיר
הלב מדבר עם עצמו
והיא קצת אבודה כמו הנוף של העיר
חשבה על ליבו

ואז את תראי לא סוף העולם
אפשר לחייך בחוץ יום יפה
ואז תגלי בסוף כמו כולם
אסור לתקן לב שבוכה

ושמש חמה תבוא ממזרח
ורוח קרה תלטף
את סוף הסיפור של זה שלקח
לה את הלב

ואז את תראי לא סוף העולם
אפשר לחייך בחוץ יום יפה
ואז תגלי בסוף כמו כולם
אסור לתקן לב שבוכה