רובי וויליאמס הופיע אמש בפארק הירקון בפני עשרות אלפי ישראלים להוטים. הזמר בן ה-41 הופיע עם שלל להיטיו וגם עם כמה להיטים לא שלו בשעתיים של וידויים על הבמה והתגופפות עם הקהל. אמנם אנחנו התרשמנו מההופעה, אבל מסתבר שרובי לא ממש התרשם מהקהל הישראלי. כשחזר לחדר המלון, הכוכב נכנס לצ'אט שבאתר הרשמי שלו והתכתב שם עם מעריציו. כששאלו אותו איך היתה ההופעה בתל אביב הוא ענה, "אני הייתי די טוב, הקהל... ציפיתי ליותר למען האמת". וויליאמס העיד גם לפני הגעתו על ציפיותיו הגבוהות, ואמר שההופעה בפארק הירקון היא ההופעה שהכי ציפה לה בסיבוב ההופעות הנוכחי שלו.

רובי וויליאמס בישראל, 2015 (צילום: אורית פניני)
איפה אתם ישראל? | צילום: אורית פניני

אפשר להתווכח עד כמה רובי והסטליסט איתו עלה להופיע אשמים בתגובות של הקהל, אך לתגובה כזו מהזמר עצמו לא ציפינו. על הבמה וויליאמס הכריז, "כשאחזור הביתה ויישאלו אותי מה חשבתי על ישראל, אגיד שישראל 'פאקינ' מדהימה". רגע לפני שביצע את "Angels" וירד מהבמה הוא גם אמר שהיה רוצה להכיר יותר טוב את הקהל הישראלי ולחזור לכאן שוב. לאור התחושות שהוא חשף כשחזר לחדר המלון, לא בטוח עד כמה דבריו היו אמת.

כשוויליאמס נשאל על ידי מעריצה ישראלית מדוע התאכזב, הוא ענה: "הקהל מקדימה היה טוב, זה שמאחור היה ממוצע". לפחות לא כל 40 אלף האנשים שפקדו את פארק הירקון אכזבו אותו.

 

אין תמונה

נינט: "תודה רבה לרובי וויליאמס על שנתן לי הרבה אהבה"