אסף אבידן, רוטבליט (צילום: רועי ברקוביץ')
הרכב חדש, מופע חדש. אסף אבידן | צילום: רועי ברקוביץ'

החיבור בין אסף אבידן לבין להקתו "המוג'וז" יוצא לפסק זמן. אסף אבידן מודיע היום כי הוא חוזר לארץ עם מופע חדש, שיכלול חומרים מאלבומו הבא, אליו יעלה עם הרכב מלווה חדש

ההרכב החדש של אבידן כולל את קרני פוסטל, אבישי כהן, אסף רוט ושלומי שבן. עם ה"סופר גרופ" הזו יופיע אבידן במוזיאון מגדל דוד ב-2 בספטמבר 2011, יום שישי בשעה 16:00 ולמחרת, 3 בספטמבר, מוצאי שבת, באמפי שוני בבנימינה. בסביבתו של אבידן מדגישים כי שלומי שבן מצטרף להרכב לשתי הופעות אלה בלבד.

כמו כן יופיע אסף אבידן במופע מיוחד עם הצ'לנית קרני פוסטל בלבד, ב-3 באוגוסט 2011 וב-9 באוגוסט בזאפה הרצליה. שני המופעים, זה עם הלהקה וזה עם פוסטל, יציגו שניהם, כך מבטיח אבידן, עיבודים חדשים לחומרים המוכרים, לצד שירים חדשים מהאלבום שבדרך.

אלבום חדש והופעות עם הרכב שטרם נסגר

בנוסף צפוי אבידן להקליט אלבום חדש עם הרכב נגנים שטרם נסגר סופית, שלא יכלול את חברי "המוג'וז". החזרות להקלטות האלבום יתחילו בחודש אוגוסט הקרוב.

בהמשך להקלטות צפוי אסף אבידן לצאת בחורף הקרוב לסיבוב הופעות. הסיבוב ייפתח בינואר ויימשך בחודשים שלאחר מכן. גם ההרכב איתו יופיע אבידן בסיבוב החורפי טרם סגור, אךך ייתכן שיכלול את קרני פוסטל ואסף רוט.

ההכרזה הדרמטית מגיעה בתום סיבוב הופעות אירופי של אבידן עם המוג'וז, אשר כלל הופעות בפסטיבלי מוזיקה חשובים כמו solidays festival, fnac festival, ו-les vieil charrues festival de nimes. כמו כן חימם אסף אבידן עם הדס קליינמן את הופעתו של בוב דילן באיצטדיון קמת גן ב-20 ביוני השנה.

>> פרז הילטון מפרגן לעברי לידר ויונתן גולדשטיין