אתמול נערך ברחובות מנהטן מצעד התמיכה האמריקאי במדינת ישראל. במהלך האירוע, שהתקיים בניו יורק זו השנה ה-54, צעדו עשרות אלפי משתתפים. בין הצועדים הרבים הייתה קבוצה של נשים יוצאות תימן שהצליחו לזהות בין ההמון את הזמרת הישראלית נינט טייב.

אותה קבוצת נשים ניצלה את ההזדמנות כדי לשיר עם נינט באמצע הרחוב את "ים של דמעות", השיר איתו זכתה בגמר העונה הראשונה של "כוכב נולד". הביצוע המרגש שלהן תועד על ידי עוברי אורח והסרטון שהגיע לרשת הפך לוויראלי. בימים אלה נינט מגלמת את דמותה של יעלי אשכנזי בדרמה החדשה "בשבילה גיבורים עפים", שמשודרת בערוץ קשת 12.

זמן קצר אחר כך, באירוע הראשי בתום התהלוכה על במת הטיימס סקוור, הופיעה שירי מימון. בהופעתה היא הכריזה באופן רשמי על כניסתה ב-21 בספטמבר לתפקיד הראשי במחזמר המצליח "שיקגו", שמוצג בברודווי. היא סיפרה: "הבחירה בי לגלם תפקיד ראשי במחזמר בברודווי הוכיחה לי שחלומות נועדו כדי להגשים אותם. אני גאה להביא נוכחות ישראלית לברודווי. זו הזדמנות מדהימה עבורי ומאוד לא מובנת מאליה. במקביל להצגות במחזמר, אחזור להופעות שנקבעו לי בארץ, מול הקהל שלי, האהוב והמחבק. זו עומדת להיות תקופה מאתגרת ומרגשת מאוד".