נועה קירל עלתה הערב (רביעי) על הבמה הכי נחשבת במדינה, מול 33 אלף איש, אחרי שכזכור, רק לפני שבועיים הכריזה על נציגותה באירוויזיון במסיבת עיתונאים רשמית. "אני כבר עובדת על המופע בפארק הירקון", סיפרה שם. "אני שרה תוך כדי ריצה על הליכון ולגמרי מרגישה מוכנה לעשות את זה ובטוחה שיהיה טוב".

הערב, הריצה על ההליכון הגיעה לשיאה (אחרי פציעה לא צפויה), ונועה הגשימה את חלומה ועלתה להופעה הכי גדולה של חייה - ולא סתם הופעה - אלא כזו שגרמה לה אתמול לפרוץ בדמעות אחרי שעמדה מול הפארק הריק שרק חיכה להתמלא. ראשונה עלתה לבמה ואלרי חמאתי, הכוכבת שנולדה לפני שנתיים והיום חיממה למעלה מ-30 אלף איש רגע לפני שנועה עלתה לעשות את שלה.

@gilmishali7 מופע החימום של #נועהקירל #ואלריחמאתי על הבמה בירקון #פוריו #foru #viral #fyp ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

את המופע פתחה נועה עם שירים מתחילת הקריירה, כשבקהל מחכים לא מעט אנשים שהיו שם בנקודות שונות בחייה בחמש השנים האחרונות, ביניהם דורון מדלי שעומד מאחורי "פאוץ'", ולירן דנינו, שאיתו ביצעה את "מאושרים", במסגרת הפרויקט של דולי ופן, והפעם בחרה להיות מאושרת לבד על הבמה כשדנינו מרים לה מהקהל. 

@gilmishali7 #נועהקירל בירקון עם מאושרים #פוריו #foru #viral #fyp ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

אגב מדלי, הוא גם זה שכתב לנועה את "טיקיטאס", אותו ביצעה יחד עם סטפן לגר, והפעם, לעומת דנינו, סטפן, שבקרוב יופיע על בימת "רוקדים עם כוכבים" בצרפת, הגיע לערוך חימום מול כ-30 אלף איש, ונראה שלצרפתים יש למה לחכות.

@gilmishali7 #סטפןלגר על הבמה עם #נועהקירל #פוריו #foru #viral #fyp ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

@gilmishali7 #נועהקירל עם פנתרה על הבמה בירקון #fyp #viral #foru #פוריו ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

ואז, כמו שפרסמנו כאן אצלנו, עלתה לבמה, גייל (GAYLE), מי שמחזיקה באחד הלהיטים הגדולים בעולם, abcdefu,כזה שכבש את טיקטוק, והערב היא חילקה אותו במתנה לנועה בביצוע משותף ולאלפים ששלפו טלפונים בקהל. 

@gilmishali7 #נועהקירל וגייל עם הלהיט #fyp #viral #foru #פוריו ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

חשבתם שאילן פלד לא יגיע לפארק? הגיע גם הגיע.

@gilmishali7 #נועהקירל עם #אילןפלד עושים "טרילילי" #פוריו #foru #viral #fyp ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

נועה קירל פארק הירקון (צילום: עומרי סילבר)
30 אלף איש בקהל | צילום: עומרי סילבר
נועה קירל פארק הירקון (צילום: עומרי סילבר)
פנתרה בלבן. קירל | צילום: עומרי סילבר

נועה קירל פארק הירקון (צילום: עומרי סילבר)
קצת יותר מ"שלושה בנות" | צילום: עומרי סילבר

כבר מראש ידענו שצפוי ערב ארוך וגדוש בלהיטים, כי זה מה שנועה יודעת לעשות, לבד או עם אחרים - ואת רשימת השירים של הערב היא הרכיבה היטב, מאז (קילר) ועד ממש לפני כמה ימים (פנתרה). אז מה קיבל הקהל? הנה רשימת השירים המלאה שתכננה נועה לטיול הגדול שלה בפארק.