אזלו שמונת אלפים הכרטיסים להופעה של להקת ה"בקסטריט בויז" בישראל, שתתקיים ב-29 ביולי באמפי רעננה. מעריצי ומעריצות הלהקה "התנפלו" הבוקר על 8,000 הכרטיסים שהוצאו למכירה, החל מהשעה 10:00 דרך אתר האינטרנט ומשרדי "קופת תל אביב", ורכשו את כולם תוך כשעה וחצי.

הכרטיסים היו בשלושה איזורי מחיר - האורקסטרה, יציעים בישיבה ודשא. מחיר הכרטיס הזול ביותר עמד על 269 שקלים לכרטיס בדשא (רק כמה מאות כרטיסים נמכרו במחיר זה), מרבית הכרטיסים בדשא נמכרו ב-359 ש"ח, והיקרים ביותר ב-995 ש"ח באורקסטרה. מכירת כרטיסי ה-VIP החלה כבר ביום שישי באתר הלהקה.

הבוקר (ראשון), נכון לשעה 10:40, כבר לא ניתן היה להשיג כרטיסים, ולמעריצים שכן הצליחו להשיג מענה טלפוני נאמר שהכרטיסים אזלו. כעת גם באתר האינטרנט מופיעה הודעה שהכרטיסים נגמרו.

מדובר בהפתעה משמחת מאוד עבור מפיקי המופע בישראל, כיוון שה"בקסטריט בויז" נחשבת ללהקה משנות ה-90' ולא היה ברור כמה קהל נשאר לה בארץ. אך שוב הוכיח הקהל הישראלי שהוא שומר אמונים לגיבורי נעוריו.

מעריצים: להוסיף הופעה או להעביר את המופע לבלומפילד

מעריצים שלא הספיקו לרכוש כרטיסים נשארו מבואסים וכבר החלו להפעיל לחצים ולהעביר מסרים להפקה עם הצעות לקיים שתי הופעות בישראל, או להעביר את המופע מאמפי רעננה, שיכול להכיל עד 8000 איש (בלבד) למקום גדול יותר דוגמת איצטדיון בלומפילד, שיכול לאכלס כמות כפולה של קהל.

מעריצה "שרופה" ומאוכזבת של ה"בקסטריט בויז" אומרת הבוקר ל-mako: "אין מצב שאני לא אהיה בהופעה הזאת. אני איתם משנות ה-90', גדלתי עליהם, אין מצב שלא תהיה לי תמונה עם ניק קרטר. זה ייגמר לא טוב אם לא אראה אותם על הבמה".

המפיקים, קבוצת "בלוסטון", היזם טל שרף וחברת "אטיסוטו", מסרו הבוקר בתגובה: "אנחנו שמחים על ההיענות הגבוהה של הקהל הישראלי ועושים את מרב המאמצים להוסיף מופע נוסף בישראל כבר במהלך ביקור זה".

>> אתם מחליטים: השיר הכי טוב של הבקסטריט בויז

עוד ב-mako מוזיקה: