שירים בכיף: קורין אלאל מהווה סמל רוק נשי כבר שלושה עשורים, וזאת לחלוטין סיבה למסיבה. אלאל תחגוג בסדרת הופעות במועדוני הזאפה, כשהמופע הראשון יתקיים ב-24 במרץ במועדון זאפה תל אביב, ובו קורין תארח את אהוד בנאי. ב-16 באפריל תארח את קובי אפללו בהרצליה, וב-20 במאי את שלום חנוך בתל אביב. מחירי הכרטיסים להופעות אלו יעמדו על 120 שקלים. 

"ריגש אותי מאוד שזאפה יזמו את הסדרה לכבודי", אמרה הבוקר קורין, "ושהאמנים הנפלאים הללו יופיעו איתי, כל אחד ואחת מהם עולם ומלואו". האמנים הנוספים שצפויים להצטרף הם דני סנדרסון, שלומי שבן, אברהם טל, נינט ואסתר רדא. "אני מאוד מצפה למפגש איתם וכמובן למפגש עם הקהל".

כך זה נראה כשקורין אירחה לצדה את אביתר בנאי ב-2002:

 

קורין אלאל היא אחת הזמרות האהובות והמוערכות שצמחו במוזיקה הישראלית. לאורך שנות ה-70 שימשה כזמרת רקע עבור כמה מהמוזיקאים הגדולים של התקופה, וביניהם שלום חנוך, גלי עטרי, צביקה פיק ורמי פורטיס. היא השתתפה בפרויקט השירים הברזילאים המצליח של מתי כספי, "ארץ טרופית יפה". אחד מרגעיה הבלתי נשכחים היה כשהשתתפה יחד עם יהודית רביץ בקלאסיקה של אריק איינשטיין ויוני רכטר, "עטור מצחך". 

ב-1984 קורין אלאל עברה לקדמת הבמה עם אלבום משלה, בו הלחינה את מרבית השירים. כבר אז היה ניכר שמדובר במלחינה מחוננת ומשמעותית, וב-2003 הוענק לה פרס אקו"ם למפעל חיים על כך. לאורך השנים אלאל התחזקה כסמל ואב-טיפוס של רוק נשי ישראלי, וב-30 שנות יצירתה היא היוותה השראה ליוצרים ויוצרות חשובים ורבים.