קרלה ברוני מחייכת (צילום: חדשות 2)
הזמרת היפה בעולם בדרך לישראל. קרלה ברוני | צילום: חדשות 2

הזמרת הצרפתיה קרלה ברוני תגיע לישראל להופעה אחת, אשר צפויה להתקיים ב-25 במאי 2014 באולם תאטרון "הבימה". לא יהיה זה הביקור הראשון של ברוני בארץ - היא הגיעה לכאן בעבר כאשתו של נשיא צרפת לשעבר ניקולא סרקוזי. הפעם ייתכן כי בעלה יהיה זה שיתלווה אליה, ולא ההפך, כך חשף יונתן ריגר בחדשות 2.

 "אני מאוד שמחה שאוכל להגיע ולהופיע בישראל בפעם הראשונה בקריירה שלי", אמרה ברוני לעיתונות הצרפתית. "אני שמחה שתהיה לי האפשרות לחשוף את הקהל לעולם המוזיקלי הפרטי שלי, עם המסע המיוחד שלי אל ליבו של השאנסון הצרפתי".

ברוני היפהפיה בת ה-45 הוציאה לפני כשנה את אלבומה הרביעי "Little French Songs". האלבום כלל שיר אהבה, אשר הוקדש לבעלה סרקוזי. בישראל היא צפויה לקיים מופע ממיטב שיריה לאורך הקריירה. להיטיה הגדולים ביותר הם "Quelqu’un m’a dit" ו-"רפאל".

את ברוני, דוגמנית לשעבר, מביא לארץ המפיק היהודי-צרפתי דוד שטרן, שאמר לעיתונות הצרפתית: "זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של התיאטרון הלאומי הישראלי, שאמנית צרפתיה כמו קרלה ברוני תמלא את האולם. קסום בעיני להיות מסוגל להפיק את המופע הזה תחת קורת הגג של 'הבימה'. לא אחסוך באמצעים כדי שהמופע הזה יצליח, אחרי שאני והצוות שלי עבדנו עליו שמונה חודשים".

ההופעה של קרלה ברוני באולם המכיל כאלף מקומות בלבד צפויה למשוך אליה יוצאי צרפת הגרים בישראל, שייפרדו מסכום נאה תמורת הכרטיס. ביקורה כאן יעורר עניין רב בכלי התקשורת ובקרב צמרת המדינה, כך טוענים בצרפת.

בקיץ האחרון אמרה קרלה ברוני בעיצומו של מסע הופעות: "אני מתגעגעת לתינוקת שלי ג'וליה. אני חייבת לומר שאני לא כל כך אוהבת לעזוב את הילדים שלי ולנסוע. אני זקוקה להם. הם לא צריכים אותי, סביר להניח שהם מסתדרים גם בלעדיי".