"פקה פקה", זה פחות או יותר מה שאלה לי חושבת על כל מה שאתם אומרים וחושבים עליה בתקופה האחרונה, ובמקום להגיד לכם את זה, היא פשוט שרה את זה בשיר חדש אותו היא משחררת הבוקר לעולם, שנה בדיוק מאז הסינגל האחרון שלה "מה את רוצה". 

"השיר החדש הוא בעצם על כל התקופה האחרונה בה כיכבתי בכל הכותרות והכל היה נורא נורא חזק. כולם דיברו עליי ולכולם היה מה להגיד", היא מספרת בראיון מיוחד ל-mako מוזיקה. "זה שיר שאני אומרת בו שבאמת לא אכפת לי ותגידו מה שאתם רוצים".

"בסופו של דבר אלה החיים שלי ואני אעשה מה שאני רוצה, וזה השיר שמתאר את המצב", אומרת הכוכבת בת ה-18 שכבר מזמן החליטה שהיא "לא רואה אף אחד". לדבריה, השיר החדש הוא חלק מ-EP מסקרן שאמור לצאת בהמשך השנה, ואם ככה נשמע הסינגל השלישי שלה אחרי שני הלהיטים הקודמים, נראה שבהחלט יש למה לצפות

שרת את השיר החדש בגמר "הכוכב הבא". מאז עבר המון זמן, אז למה דווקא עכשיו? 
"האמת היא שנורא התלבטנו בגלל הקליפ וכאלה. האם לעשות קליפ? ואם כן, איזה קליפ, מה לעשות ואיך. בסוף החלטנו להוציא את זה ככה איך שזה. בסוף הכל טוב". 

בגדול כל שיר שהוצאת הפך את המדינה. "זוט עני" וכמובן "מה אתה רוצה?", את חושבת שזה הולך לעשות אותו דבר. יש בך חשש?
"אני ממש מקווה שאני אתן את אותו בום שנתתי, ומקווה שזה יצליח כמו שאר השירים שלי. הלוואי אמן".

ומה עם האהבה לקיי פופ, זה עוד קורה? או שיש לך השראות חדשות?  
"בטח שזה קורה. יש גם השראות חדשות ויש כיוונים חדשים. זה תמיד כיף לנסות דברים חדשים, ואני בעיקר עושה מה שאני רואה לנכון".

את מרגישה שהתעשייה מפרגנת להצלחה שלך? מישהו שם לך רגליים?
"כן, התעשייה מפרגנת. יש לי חברים בתעשייה וכמובן שכולם נורא נחמדים וכולם מחכים שאני אוציא כבר שיר. זו הייתה טעות לעשות הפסקה כל כך ארוכה, אנשים מחכים לזה ואני נורא שמחה. ולגבי הרגליים... אני חושבת שבכל מקום ובכל דבר יש תחרות. בכל מקצוע, ותמיד יהיו אנשים שירצו לשים לך רגליים, צריך לראות את הרגל ופשוט לעבור מעליה".

אם כבר לשים רגליים, ודיבורים תעשייה, אלה לי מתייחסת לסרטון הזיופים של עומר אדם שהתפרסם אצלנו בשבוע שעבר, ונראה שהיא מאוד ברורה בדבריה: "אני לא חושבת שעומר זייף. אני חושבת שהוא לא שמע את עצמו. בתור זמרת גם לי יש תקלות לפעמים ואתה לא שומע את עצמך. זה לא פייר שהוא לא שמע את עצמו וכולם אומרים שהוא זייף. אני ממש מבינה אותו בתור זמרת, זה המקצוע וזה קורה לגדולים ביותר".  

אגב, בשיר החדש יש עקיצה למאיה ג'ריס או שנדמה לי? 
"זה היה נראה לי מאוד מאוד נחמד באותו זמן. היא ידעה על זה, זו הייתה עקיצה חמודה וזה מצחיק. ממש לא בקטע של לפגוע. זו שורה מאוד מאוד קצרה בשיר".

אבל מה רצית להגיד בה?
"בגדול רציתי להגיד שכולם רוצים להתקרב אליי וגם היא (צוחקת)".

עוד שורה מושכת תשומת לב: מדברים עליי יותר מעל ביבי, למה דווקא ביבי? 
"קודם כל כי זה התחרז וכי ביבי היה ראש ממשלה באותו הזמן ודיברו עליי יותר ממנו וזה הצחיק אותי.  אין לי משהו ספציפי  איתו כי אני לא מבינה כלום בפוליטיקה". 

הסגנון של המוזיקה שלך מאוד שונה בנוף הישראלי. את חושבת שהיום יותר מקבלים אותו?
"אני לא חושבת שלא קיבלו אותו בעבר, ולמרות זאת נורא הפתיע אותי שכולם מקבלים אותו ואוהבים אותו. זה הפתיע אותי לטובה".

אגב הפתעות. מה דעתך על הדואט הגנוז של עדן בן זקן ונועה קירל? יצא לשמוע חלק ממנו?
"שמעתי את זה בחטף, ואני חושבת שבסופו של דבר יש שמונה צלילים במוזיקה ובסוף הכל דומה להכל, וגם השירים שלי נשמעים כמו שירים אחרים. האמת היא שלא ממש שמעתי אותו עד הסוף בשביל להגיד מה אני באמת חושבת עליו".