פול אנקה (צילום: Gettyimages IL, getty images)
חוזר. פול אנקה | צילום: Gettyimages IL, getty images

הזמר הותיק פול אנקה חוזר לישראל בפעם השלישית תוך שנתיים ויופיע בהיכל נוקיה בתל אביב ב-12 בנובמבר 2011, מוצאי שבת. כרטיסים ניתן להשיג במשרדי "קסטל".

אנקה הגיע לארץ לראשונה בנובמבר 2009, אז נתן בהיכל נוקיה צמד הופעות. הוא חזר להופעה נוספת במאי 2010 להופעה שלישית וינחת כאן שוב כאמור בנובמבר 2011 להופעה רביעית, זאת לדברי המפיקים שמביאים אותו לארץ בעקבות ההצלחה, הביקורות הטובות ואהבתו של אנקה לקהל הישראלי, שמילא בעשרות אלפיו את שלוש הופעותיו הקודמות.

בן 70 ביולי הקרוב

פול אנקה יחגוג ביולי הקרוב את יום הולדתו ה-70'. הוא קנדי במקור, שר על הבמות כבר למעלה מ-50 שנה והוציא עד כה למעלה ממאה אלבומים ונמנה על גדולי המבצעים בכל הזמנים. אנקה, בעל הקול העמוק והמראה השרמנטי, היה אליל נוער כבר בשנות ה-50' של המאה הקודמת. הוא פרץ למצעדי הפזמונים באמריקה עוד בגיל 16 עם להיטים רומנטיים שדיברו אל לב הנערות, כמו "You are my destiny, "Put your hand on my shoulder" ו-"דיאנה". עד סוף שנות ה-60' מכר למעלה ממאה מיליון תקליטים.

בנוסף נחשב אנקה לכותב מוכשר וכתב כמה קלאסיקות. המפורסמת שבהן היא כמובן "My way", שביצע במקור פרנק סינטרה וזכתה מאז לעשרות גרסאות כיסוי. לפני כמה שנים חזר אנקה לכותרות עם אלבום גרסאות כיסוי ללהיטי רוק אלטרנטיבי וגראנג' מוכרים (כמו למשל "Smells like teen spirit" של נירוואנה) אותם ביצע בסגנונות כמו סווינג, ג'אז ובלוז.

הפקת המופע בישראל: שמואל צמח בע"מ-  שמואל ויואב צמח בשיתוף NYK אריה כדורי

>> מארק אלמונד ביטל הופעתו בישראל; דיפ פרפל פה לשתי הופעות בקיסריה