גבריאל בלחסן (צילום: חדשות 2)
גבריאל בלחסן ז"ל | צילום: חדשות 2

במלאות ארבעה חודשים למותו של היוצר המוערך גבריאל בלחסן ז"ל, יתקיים ערב לזכרו ב-1 בינואר 2014 (יום רביעי) במועדון בארבי בתל אביב. המופע יכלול שירים מאלבומיו של בלחסן בביצועים של מיטב אמני הרוק בישראל.

על הבמה יופיעו: אביב גדג' - חברו של בלחסן ושותפו לייסוד להקת "אלג'יר", ידידיה בלחסן אחיו של גבריאל, אביתר בנאי, אהוד בנאי, ברי סחרוף, שולי רנד, יוסי בבליקי, מיכה שטרית, עמיר לב, ערן צור, רונה קינן, שלום גד, דויד פרץ ויהוא ירון.

על ההפקה המוזיקלית של הערב מופקד הגיטריסט רון בונקר (אלג'יר, בלקן ביט בוקס). בונקר יוביל את ההרכב שינגן על הבמה ויכלול גם את עדי הר צבי בבס ואוהד בולוטין בתופים.

ההפקה עובדת בהתנדבות - ההכנסות למען הנצחת בלחסן ז"ל

את האירוע מפיקים במשותף ובהתנדבות חברת התקליטים "התו השמיני" בה היה חתום גבריאל בלחסן ומועדון "בארבי". ההכנסות מהאירוע מיועדות להנצחת שמו ויצירתו של גבריאל בלחסן ז"ל.

גבריאל בלחסן, מהיוצרים המוערכים במוזיקה הישראלית בשנים האחרונות, זוכה פרס אקו"מ, הלך לעולמו בחודש אוגוסט האחרון בגיל 37. בלחסן החל את דרכו המוזיקלית בלהקת "אלג'יר", והמשיך לקריירת סולו שכללה חמישה אלבומים: "רכבות", "השנים היפות של גבריאל", "בשדות", "עתיד" ו"גם כשעיני פקוחות", ואת האלבום "מדרגות", המשותף לו ולאחיו ידידה.

מחיר כרטיס: 100 ש"ח. לרכישה באתר הבארבי.

אביב גדג' שר גבריאל בלחסן ז"ל

אמש בהופעה במועדון "בארבי" בתל אביב, חזר אביב גדג' לבמה, וביצע את השירים "תפילה צעד 11" ו"אדמה חרבה", במקור של גבריאל בלחסן ז"ל. לצידו על הבמה ניגנו הגטריסט רון בונקר והבסיסט יהוא ירון, שכאמור יופיעו אף הם בערב לזכר בלחסן.


צילום וידיאו: Love Music