אין תמונה
ביטל. ריצ'י פוראי

המוזיקאי ריצ'י פוראיי ביטל את הופעתו בישראל בעקבות תאונה של הגיטריסט והמפיק המוזיקלי שלו, שנפל מקומה גבוהה וכרגע משותק בכל גופו. פוראיי, סולן להקת "בפאלו ספרינגפילד" האגדית, היה אמור להופיע ב"פסטיבל וודסטוק הירושלמי" שיתקיים ב-2 באוגוסט באיצטדיון קראפט בירושלים, זו השנה הרביעית אחרי שהחל כאירוע חד פעמי לציון 40 שנה לפסטיבל וודסטוק המקורי.

פוראיי מסר בהודעתו: "I was so looking forward to these shows and hopefully other opportunities will bring us back to play in the near future. I have visited Israel many times, but this would have been my first chance to perform there" - "ציפיתי להופעות האלה ואולי בעתיד הקרוב יתאפשר לנו להגיע. ביקרתי בישראל פעמים רבות, אבל זו היתה ההזדמנות הראשונה שלי להופיע שם".

התחליפים: מופעי קאברים לגיבורי הסיקסטיז

גבע אלון בארבי (צילום: נעם וינד)
לא חשבנו שהוא ישיר ניל סדקה. גבע אלון | צילום: נעם וינד

במקומו של פוראיי יופיע מי אם לא גבע אלון, שיגיש מופע מיוחד משיריו של מי אם לא ניל יאנג, חבר "בפאלו ספרינגפילד" בעצמו. כמו כן להקת אומהגומה תגיש מופע מחווה מיוחד לפינק פלויד, יעל דקלבאום תתארח בהופעתם של ליבי והפלשבקס ביצירותיו של ג'ניס ג'ופלין וג'ימי הנדריקס, מיכאל גריילסאמר יבצע שירים של לד זפלין ולהקת המעליות של אריה נפתלי תגיש סט של ה Grateful Dead. אליהם יתווספו להקת Crystal Ship במופע מחווה ל  Doors ומאיה ג'ואנה מנחם ושי טוכנר שיבצעו שירים של בוב דילן וג'ואן באאז - ובסך הכל שש שעות רצופות של מוזיקה בטעם של שנות ה-60'.