בפעם השניה השנה, בהפרש של פחות מחודשיים, מריה קארי נחתה בישראל. הפעם הביקור הוא איננו פרטי, אלא כזה ששיאו יסתכם בחשיפת האוזן הישראלית למנעד הווקלי האגדי של קארי - שצפויה לעלות על במת לייב-פארק ראשון לציון מחר (18.8). 24 שעות לפני שתבצע את "Without You", קארי קיימה היום (שני) מסיבת עיתונאים במלון ריץ קרלטון בהרצליה.

"רציתי לבוא לפה כבר הרבה זמן", הזמרת  מספרת, "ומשום מה זה לא הסתדר עד כה. לא עשיתי הרבה סיבובי הופעות בחיים עד היום. לפני חודש באתי לפה עם בן זוגי ג'יימס פאקר ורצינו לבוא לפה שוב. אני מאוד נרגשת להיות כאן". קארי נשאלה האם הופעל עליה לחץ פוליטי לבטל את ההופעה, וענתה: "לא הופעל עליי לחץ,כן שמעתי על זה. אבל אני עושה מה שאני רוצה ותמיד רציתי לבוא לפה. לא אכפת לי מה הדעות והאג'נדות של אנשים אחרים, אני בתחום הבידור, אני כאן ואני מאוד שמחה וגאה להיות פה". וכשנשאלה לגבי הזוג הממשלתי היא הודתה שמדובר ב"אנשים מדהימים".

_OBJ

קארי בת ה-45 ביקרה בישראל ביוני האחרון, כשלצדה בן זוגה המיליארדר ג'יימס פארק ושני ילדיה. הביקור המתוקשר הוליד את הרעיון להופיע באזורנו. במהלך הקריירה הארוכה זכתה קארי בחמישה פרסי גראמי. מספר השירים שלה שדורגו במקום הראשון במצעד "בילבורד" האמריקאי גדול משל כל אמן אחר בהיסטוריה פרט לביטלס, והיקף מכירות אלבומיה ושיריה נאמד בכ-200 מיליון עותקים.