דנה לפידות משחררת היום שני שירים חדשים, שעוסקים באותו סיפור אהבה משתי נקודות זמן שונות. עבור הראשון, "אם תאמר לי", דנה השתמשה בהקלטות שעשתה לפני כ-12, כשהייתה בת 24 והקליטה בפעם הראשונה את השיר שמספר על מערכת יחסים שניהלה. "שעות", ששוחרר בליווי קליפ, מספר על אותו קשר רומנטי תוך הסתכלות מההווה.

את השירים החדשים לפידות מוציאה במקביל לצילומי "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020". הזמרת, שאמש התחרתה בשלב הדו-קרב מול מורן אהרוני וכעת מועמדת להדחה, הפכה לאחת הפייבוריטיות של העונה. היא הצליחה לרגש את הצופים והשופטים עם ביצועים מרגשים, ביניהם לשיר "מנגינה", אותו כתבה והלחינה לעדן בן זקן.

דנה סיפרה על השירים: "'אם תאמר לי' הוא אחד השירים שכל חיי חיכיתי ליום שיהיה בי את האומץ להוציא אותו. הוא נכתב לפני 12 שנה ומזכיר לי ניחוחות של פעם שקצת נעלמו מהמיינסטרים בשנים הללו. דווקא היום כאשר נולדה פה מהפכה של דור חדש שמכתיב קצב שונה ומוזיקה אחרת, יותר מרגש אותי להוציא אותו החוצה כי הוא מחזיר בי נוסטלגיה ישנה. געגוע לקלאסיקות של פעם לבין 'שעות' שמאוד מתכתב עם מה שקורה היום עם הטקסטים, המנגינות, המקצבים והשילובים בין מערב ומזרח", לפידות המשיכה, "יש פה סיפור מסגרת אחד המאחד בין השירים. הסיפור שהתחיל לפני 12 שנה ונמשך כעבור כל השנים הללו. שני הסיפורים מחברים את הילדה שהייתי אז לאישה שאני היום. את המהפך שקרה במשך השנים והשינוי. את המערבי שבי והנשמה המזרחית שבי. את הניחוחות והטעמים של פעם והיום ובעיקר את סגירת המעגל שנעשתה עם אותו סיפור בשני השירים".

"אם תאמר לי":

מילים: דנה לפידות וחנה לפידות | לחן: דנה לפידות | הפקה מוזיקלית: אלי קשת

"שעות":

מילים: דנה לפידות | לחן: דנה לפידות ותמיר צור | הפקה מוזיקלית: תמיר צור