אין תמונה
"אייל גולן כבר עשה עבורי מעל ומעבר". מישה קירקילן

מיכאל (מישה) קירקילן, פיינליסט העונה השלישית של התוכנית "כוכב נולד", סיים להקליט מחדש את אלבום הבכורה שלו בשפה הרוסית. זאת במטרה לנסות ולהפיץ את שיריו במדינות חבר העמים לשעבר, אחרי שתחנת MTV רוסיה הביעה עניין במוזיקה שלו.

קירקילן הקליט בשנה החולפת 13 שירים חדשים לאלבום בכורה בעברית, מהם כבר יצא לרדיו הסינגל "כואב", אך בעקבות הפנייה מ MTV רוסיה החליט להמשיך את העבודה באולפן והקליט 13 גרסאות ברוסית ושתי גרסאות באנגלית להפצה עתידית בחו"ל.

בנוסף יופיע קירקילן במהלך הקיץ הקרוב כזמר ליווי בסיבוב ההופעות של אייל גולן בקיסריה. כזכור, קירקילן כתב לגולן את הלהיט "מצטער".

"כרגע נראה שזה יהיה אלבום כפול, חציו השירים בעברית והחצי השני ברוסית, עם שני הקטעים באנגלית כבונוסים", אומר קירקילן, "זו הייתה הפתעה גדולה לגלות שב MTV רוסיה שמעו עלי ומעוניינים לשמוע שירים שלי, אבל היות וזה שוק ענק אי אפשר להגיד 'לא' להזדמנות לחדור אליו ועוד כיוצר.

"כרגע, המגבלה שלי היא בעיקר כלכלית. להקליט את השירים מחדש ברוסית היה, יחסית, החלק הקל. אני עדיין מנסה להתארגן על חסויות שיאפשרו לי גם לארוז ולשווק את האלבום הזה כמו שצריך".

-חשבת לבקש עזרה מאייל גולן?
"הוא כבר עשה עבורי מעל ומעבר".