בזמן שדרעי מתרווח לו במשרד הפנים, החליט הזמר החרדי מזרחי יובל טייב שיש מקום למחאה והפעם דווקא מהכיוון המוזיקלי. טייב שחרר לתחנות הרדיו החרדי והחילוני כאחד את "ארצי המובטחת", למילים של יעקב מנשה וללחן של דוד ביתן ויואל בן שושן. בשיר טייב מתלונן על מה שדרעי ניגן בקמפיין לבחירות: "מדינה בקטסטרופה/ לא אלסקה לא אירופה/ מדינת הכל ביוקר". הוא לא ציפה שהשיר ירעיש את המגזר החרדי עד כדי כך שהגיע גם לאוזניהם של אלי ישי ואריה דרעי.

אלי ישי, מה דעתך על "ארצי המובטחת"?
"שאפו ליובל על השיר, זה אמיתי וכואב ומעורר סערה במגזר החרדי ולא רק, זה נוגע ללב של רוב אזרחי המדינה, גם לאלו שעובדים ונמצאים בעול יוקר המחיה ובפרט לשכבות החלשות".

אז השקופים של דרעי, נשארו שקופים?
"אריה דרעי לא מעניין אותי, הממשלה והחברים בה שכחו את השקופים, הם טובים בכותרות והאמת כואבת".

ברק סרי בשם אריה דרעי: "המילים ששר הזמר יובל טייב משקפים מציאות קשה שחיים בה מיליוני ישראלים, לא פחות. אני פוגש שנים אזרחים שעובדים קשה לפרנסתם, ואינם מצליחים לגמור את החודש. כבר שנה מכהנת בישראל ממשלה חברתית, אולי החברתית ביותר שכיהנה בישראל מאז ומעולם. אני משוכנע כי בסוף הקדנציה אותם אנשים מהשכבות החלשות, אותם אלה שמתקשים לגמור את החודש, ומתקשים להרים את הראש, ירגישו שיפור גדול במצבם. אני מחויב לפעול למען אותם אנשים. כבר בשנה האחרונה דאגתי להעלאת שכר המינימום ל-5300 שקלים, דאגתי להוזלה גדולה מאד במחירי התחבורה הציבורית בכל הארץ, אוטובוסים ורכבות, בקרוב אדאג להנחה גדולה במחירי המים לשכבות החלשות והכנתי את החוק המחייב את משרדי הממשלה והעיריות לשלם מקסימום תוך 30 את שכר נותני השרותים, הצעה שמסייעת בעיקר לעסקים הקטנים והבינוניים".

ולגבי הטענות של אלי ישי לשיר?
"אני לא מתייחס לישי".

- יובל טייב, אולי אתה תעזור לי. השקופים בשיר מתלוננים על?
"הממשלה".

 

ועוד עניינים ברומו של עולם:

⋆  עמוד פייסבוק המעריצים של אייל גולן געש כשרוסלנה לא הוכרזה כשורדת האחרונה אבל אין להם מה לדאוג: היא תתנחם בזרועותיו של גולן בטיול יוקרתי של חברת פורשה בגרמניה, ממש כמו שעשו בשנה שעברה עם כמה חברים. ואם תהיתם - הטיול נקבע לפני שנה ופשוט יצא בטיימינג מעולה. 

⋆ בועז שרעבי עובר בימים אלו טיפול עשרת אלפים בשיניים. חוץ מזה, שרעבי החליט להקפיא את פרוייקט הדואטים שעליו הוא עובד ולהתארגן מחדש על הנושא המוסיקלי בחייו. 

כל מה שרציתם לדעת על בועז שרעבי (תמונת AVI: מתוך אנשים, שידורי קשת)
אביא לך שיננית מהירח. בועז שרעבי | תמונת AVI: מתוך אנשים, שידורי קשת

⋆ השם דורין-אור עאידן אולי לא אומר לכם הרבה, אבל מצלצל קלות. אז הנה תזכורת: היא השתתפה בתכנית הריאליטי "TLV עושים את תל אביב", ביחד עם אחיותיה, שביחד היו להקת הסיסטרס. אחרי שחברו לרוברטו הן הוציאו סינגל ראשון, ואז הכל התפוצץ. אחר כך ניסו את מזלן ב"ליאם הפקות", ואז התפרקו. כעת דורין-אור עאידן יוצאת בקריירת סולו, בסגנון ישראלי אתני ומשחררת את "ימים של אושר".

היי דורין מה חדש?
"העדפתי לא לחכות ולחפש מנהל אישי, והפקתי אלבום שהוא קיבוץ גלויות כזה"

ומה עם הסיסטרס?
"ז״ל. לא האחיות, הלהקה".

⋆ שימי תבורי החליט לאחרונה שתי החלטות חשובות בחייו: לשים בצד את המוסיקה, ולחיות בבית לבד ובלי ילדים, ממש כמו פעם כשהיה רווק.

שימי החלטת שהציפורים יעזבו את הקן? 
"כן! הם אנשים גדולים, בן אל השכיר דירה והכל עשר. ואני לא חושב שמשהו צריך להתערב לי בחיים האישיים"

ומה עם המוסיקה?
"אני החלטתי לא להתעסק עם המוסיקה, אני נכנסתי עכשיו לעולם העסקים, אני עושה נדל"ן"

⋆ ביתו היחידה של יואב יצחק, גלי, תינשא לבחיר ליבה מאור וזה יתקיים קצת לפני פורים, באווניו.

⋆ אחרי הסתגרות ארוכה דודו אהרון החל להראות סימני חיים. אחרי שבת זוגו שיר רוזנבלום דברה לתקשורת, אהרון נצפה במסיבה של חבר ואף החל לעלות בפייס תמונות ולאותת על חזרה לשגרה, מקורב לזוג מספר "אם תשאל אותי זו הכנה לפני שהוא מוציא טבעת, וזה עניין של זמן".