הזמר מישל כהן, מנצח "בית ספר למוסיקה", ממשיך לרגש את מעריציו ומוציא את השיר "לשמור עלייך (אמא)", במיוחד לרגל יום המשפחה שיחול ב-31 בינואר ובעבר נחשב ל"יום האם".

את המילים חיבר נועם חורב, ללחן אחראי תומר הדדי (הצמד שיצר את "מילים" של הראל סקעת), ולעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי לידור סולטן, יוצא "כוכב נולד".

זהו השיר השלישי בסדרת שירים מיוחדים ששר או מוציא כהן בסמוך לאירועים - הסינגל הקודם שלו "ערב של חג" להט בתקופת החגים, ורק לפני כשבוע ביצע כהן את השיר "כי האדם עץ השדה", אותו הקדיש לזכר ראש הממשלה המנוח אריאל שרון ז"ל. כמו כן שימח כהן את ראובן גוגמן ושר לו "אל תשליכני לעת זקנה".

מישל כהן הפך מ"ילד פלא" לנער מתבגר בן 16, עם קול בשל יותר, ששומר על האיכויות שלו. מאז הזכייה הוא מופיע בארץ ובחו"ל ועובד על אלבום בכורה שצפוי לצאת בקיץ הקרוב. במקביל הוא ממשיך ללמוד כתלמיד תיכון מן המניין.

"לשמור עלייך אמא"

"אמא, נתת לי את הכוח, לקבל את מה שיש, את הטוב ואת הרע ומה שביניהם. את נתת לי את הכוח להמשיך להתרגש, לעוף אל השמיים ואולי מעליהם. את נתת לי את הכוח, לזכור מה שחשוב, לבטוח ולסלוח גם בלי להבין, לדעת לחייך אפילו שעצוב. את נתת לי את הכוח להמשיך להאמין

פזמון: אם את צריכה כתף תישעני, ואם את רוצה כנפיים דמייני, אני כאן בשבילך כמו שהיית שם בשבילי. ואין לי כוונה להעלם או לברוח, אני כאן לשמור עלייך ולתת לך את הכוח, לדאוג ללב שלך כאילו הוא היה שלי

אמא, נתת לי את הכוח, לחיות ולא לשרוד, ללמוד איך להקשיב..לדעת לוותר, להילחם על אהבה..עוד ועוד ועוד, נתת לי את הכוח גם להתגבר

פזמון: אם את צריכה כתף תישעני, ואם את רוצה כנפיים דמייני, אני כאן בשבילך כמו שהיית שם בשבילי. ואין לי כוונה להעלם או לברוח, אני כאן לשמור עלייך ולתת לך את הכוח, לדאוג ללב שלך כאילו הוא היה שלי".