אין תמונה
תשתדלו לא להידרס. אתניקס, במכונית

בימים בהם הפופ הים תיכוני מצליח מתמיד וכמי שחתומה על כמה המצאות בז'אנר - כמעט אף אחד לא הופתע מהצלחת "מתי לחזור", הלהיט של להקת אתניקס מהקיץ האחרון, שזכה ל-1500 השמעות בתחנות הריו בישראל בסך הכל.

עתה מוציאים חברי אתניקס שיר שני מהאלבום החדש, שצפוי לצאת בקרוב. את "במכונית", אותו כתב והלחין הסולן זאב נחמה, ועיבד והפיק מוזיקלית גיטריסט הלהקה יורם פויזנר.

לדברי הלהקה השיר מתאר "את התמכרותם של אמנים לחומרים ונושאים איתם הם מפתחים יחסי אהבה וקרבה".

במכונית

במכונית נפתחת דלת ואת נכנסת מחשמלת / החום בגופי משתלט ועולה בי עשן / כולם קראו לך השורפת שקורבנות אוספת / תני לי לבוא מבחירה להיות לך קורבן / עשי בי כוויות של שפתיים קבלי אותי כמו שאני / מהמר כפייתי שאוהב לשחק באש / אם את כמו אש אני מים יחד נהיה עננים / מעונה לעונה נרחף יחד את ואני / את עונה, לא עונה, איך אדע אם את באה איתי / אז חוזר אלייך שוב.

המכונית מלאה עשן, זה לא אני זה רק סיגריות / הנה נרגעתי אז שבי נדבר ברצינות / מה התוכניות שלך הלילה, ספרי לי את כל הפנטזיות / יחד נגשים את הכל, תם עידן התמימות / לא תשאר בי צלקת אם נעשה אהבה / אהבה תרפא את הכל גם אצלך, גם אצלי, יחד נעוף בשמים, בכל סיבוב יש תקווה / מעונה לעונה נרחף יחד את ואני / את עונה, לא עונה, איך אדע אם את עפה איתי / אז חוזר אלייך שוב.

>> המזרחית נמאסה? היא כאן כדי להישאר