אין תמונה
חזי פרץ

הזמר חזי פרץ, בן 29 מראשון לציון, מוציא את השיר החדש "מלכודת דבש", שיר בסגנון שירי הנשמה המזרחיים הכבדים, אותו כתב גלעד מסאמי ללחן יווני.

לדבריו של מסאמי - שכתב גם את הלהיט "תיזהר ממנה", שזוהה עם יוסי בובליל מ"האח הגדול" - הוא קיבל השראה לשיר משני מקורות שונים. הסגנון המוזיקלי הוא בהשפעת הלהיט "לב קבור" של מאור אדרי. הטקסט "מלכודת דבש" מספר על אישה שצדה גברים בזה אחר ז, והוא בהשפעת הסיפור של אביבית בר זוהר ואביב זילבר מ"האח הגדול".

הזמר חזי פרץ מספר שכאשר הסקיצה של השיר היתה מוקלטת פגש במקרה את אביב זילבר בתחנת דלק, סיפר לו שיש לו שיר בהשראתו והשמיע לו את השיר. כיוון שזילבר התלהב סיכמו השניים ביניהם שאביב יצטלם לקליפ של השיר כשזה יהיה מוכן.

אביבית ואביב (תמונת AVI: mako)
יצטלם לקליפ. אביב זילבר עם אביבית בר זוהר | תמונת AVI: mako

בשיחה עם mako הערב מאשר אביב זילבר את הסיפור: "פגשתי את חזי פרץ במקרה בתחנת דלק ביום שישי. הוא היה בחור נחמד וסיפר לי שיש לו שיר שמדבר עלי ועל אביבית. נגנבתי וביקשתי לשמוע את השיר. השיר הדליק אותי ואני שמח שהוא יוצא. אני מפרגן לחזי, הוא אחלה גבר, באמת, ואני אשמח להשתתף בקליפ שלו".

חזי פרץ הוא כדורגלן לשעבר בקבוצת עירוני ראשון לציון. לפני שבע שנים הוציא את האלבום "קוראים לי יחזקאל" ולפני שנתיים וחצי גם את השיר "ילד מתאהב". השיר "מלכודת דבש" הוא סינגל ראשון מתוך אלבומו הבא.

"מלכודת דבש"

"מלכודת דבש מתוקה שבה נתפסתי, הלכתי כמו עיוור הלכתי דיי רחוק, מאחורי פנים יפות לא ידעתי, שמחכה לי רק כאב עמוק

הכבוד כבר לא כבוד, את זה הבנתי, אין לה אהבה, אין לה רגשות

הכאב גדול לא רק בשירים, אין בה אמונה היא עם אחרים, לא ידעתי שכך אני אוהב, בבקשה ממך תחזירי לי את הלב

כמו הרוח היא שוב באה והולכת, אני נמשכתי אחריה למתוק, אצלי זה מעונן אצלי עכשיו שלכת, ומבפנים הנשמה רוצה לצעוק

הכבוד כבר לא כבוד, את זה הבנתי, אין לה אהבה, אין לה רגשות".