דניאל בן חיים (צילום: לירז מרציאנו)
"מודה להשם יתברך". דניאל בן חיים | צילום: לירז מרציאנו

הזמר דניאל בן חיים, יוצא "כוכב נולד", הוציא לפני כשבוע את השיר החדש "רוצה לחיות", אותו כתב והלחין בעצמו. כותרת השיר התבררה הבוקר כנבואית. בן חיים עבר תאונת דרכים כשחזר הביתה מהופעה. התאונה אירועה בסביבות השעה 4 לפנות בוקר, בסמוך לביתו שבאיזור יפו בתל אביב. רכב שחצה צומת באור אדום התנגש ברכב שבו נהג בן חיים וגרם לו לנזק רב.

דניאל בן חיים נפצע בתאונה, פונה לבית חולים לצורך בדיקות, ושם הודיעו לו שבמזל רב ספג אך ורק מכות "יבשות" מהדף ההתנגשות - בצוואר, בגב ובאיברים נוספים בגופו.

הרופאים ביקשו מדניאל בן חיים לקחת כמה ימי מנוחה מהתאונה, מה שאומר מבחינתו עיכוב בקצב ההופעות ההולך ומתגבר בימים אלה. כמו כן יתעכבו הקלטות אלבומו החדש, עליו הוא עובד בימים אלה.

הנהג שהתנגש בו ברח ובן חיים הגיש תלונה למשטרה בגין תאונת "פגע וברח". "אני מודה לשם יתברך ששמר עלי ויצאתי בפציעות קלת בלבד מהתאונה. מודה לכולם על הדאגה, ומקווה לחזור בקרוב לעניינים. נתראה רק בשמחות".

"רוצה לחיות"

"אני מגיע, אני מפתיע וזוהי רק ההתחלה, אנ׳לא מודיע, אני אוכיח, עוד יש לי דרך ארוכה / לא לא אכפת לי, מאיפה באת לי, כי יש בך משהו מיוחד / אולי זה בא לי , זה לא נגמר לי, כי משהו קורה עכשיו / חיוך על השפתיים ומתחילים, ואיפה הידיים בעננים / חיוך על השפתיים, הנה זה בא, תרימו ת׳ידיים..

פזמון: רוצה לחיות לטעום קצת מהאושר, איתך להיות ולחייך כל בוקר, להתענג, על כל יום שעובר,כמה שיותר, כמה שיותר אהבה

אני שומע  אני יודע, שיש כאן משהו אחר, אנ׳לא בורח ולא שוכח, את האמונה שומר / חיוך על השפתיים, ומתחילים,
ואיפה הידיים בעננים, חיוך על השפתיים, הנה זה בא, תרימו ת׳ידיים

פזמון: רוצה לחיות לטעום קצת מהאושר".