★ אחרי שהופיע על הבמות השונות, כיכב בתכניות ריאליטי וכיהן כפרזנטור של כמה חברות, דורון מירן מוכן לפתוח בקריירה קולנועית. לפני מספר שבועות הוא חתם חוזה עם חברת הפקות גדולה שנמצאת בימים אלה בתהליכי כתיבת תסריט לסרט שלדבריו דומה בקונספט שלו לסדרת "אסקימו לימון". אחד משלושת כוכבי הסרט צפוי להיות מירן.

דורון, באיזה תפקיד תשחק?

"אני אהיה היודל׳ה של החבורה. האמת שאני לא יודע אם זה קורה לשמחתי או לצערי - תמיד הייתי החתיך של החבורה, אני נראה טוב ופתאום מלהקים אותי בתור יודל׳ה?".

אז מה אתה עכשיו, זמר או שחקן?

"אני הולך להיות עכשיו כוכב קולנוע. זאב רווח הבא, רק חדש יותר. ישחקו לצידי עוד שני שחקנים מפורסמים מעולם הריאליטי. זה יהיה סרט מטורף, הכי חזק בקולנוע. לא כמו 'גב האומה' השמאלצי הזה".

אבל "גב האומה" זאת תכנית טלוויזיה.

"נכון, אבל אני מקווה שהבנת למה אני מתכוון".

מה עוד קורה בחייך בימים אלה?

"חברת שוקולד איטלקי פנתה אליי. הם החליטו להוציא מוצר חדש בהשראתי שיקראו לו 'יחלאולאו'. הם נדלקו על המילה וסגרו איתי להיות הפרזנטור שלהם. איפה יש בארץ עוד זמר שממילה אחת עשה קריירה מטורפת? אגב, בקרוב תעלה תכנית חדשה שבה אני אחשוף את יחלאולאו 2, מילה חדשה ללקסיקון הישראלי". 

דורון מירן והשוקולד (צילום: יחסי ציבור)
דורון מירן והשוקולד | צילום: יחסי ציבור

★ הזמר גולן אברהם הציע נישואים לפני מספר ימים לדניאל לוין, בת הזוג שלו בשלוש וחצי השנים האחרונות.  אברהם נחשב ליוצר מבוקש וכוכב עולה במוזיקה הים תיכונית. הוא הספיק לכתוב שירים לשרית חדד, עומר אדם, מושיק עפיה ורבים אחרים.

גולן, למה חיכית שלוש וחצי שנים?

"האמת שהרב אמר שאני צריך להפסיק לחיות באיסור, אז שלפתי טבעת".

גולן אברהם ובת הזוג (צילום: יחסי ציבור)
גולן אברהם ובת הזוג | צילום: יחסי ציבור

★ אחרי שנפרד מליאם הפקות, מושיק עפיה חתם עם תומר מלכה, מנהלו האישי הנוכחי. מלכה, שנחשב למפיק מוכר בתעשייה, הצטרף לרענן נגר, ויחד הם עובדים עם עפיה בחודשים האחרונים.

מושיק, אחרי אייל גולן ובני פרץ, אתה מהמר על תומר מלכה?

"אני מאמין שתומר הוא האדם שיוביל אותי למקום שבו אני באמת צריך להיות. זאת השנה".

יש משהו בדרך?

"בקרוב מאוד תדע. אנחנו הולכים לעשות דברים גדולים ביחד".

★ ביום ראשון הראל מויאל יארח את הזמרת הצעירה אדל, ההימור החדש של אורון חלפון ויואב גרוס, מנהליהם של סטטיקו בן אל. ממקורב לשניים נמסר שהם נמצאים בימים אלה במשא ומתן להפקת תכנית טלוויזיה חדשה בכיכובה, ובמקביל, אדל כבר עובדת על הסינגל הבא שלה. מ"גאגא בוקינג" המייצגים את אדל לא נמסרה תגובה.