אייל גולן הופעה ברידינג (צילום: שרון רביבו)
ואולי ביום יפה, ניפגש מתישהו | צילום: שרון רביבו

עקב המצב הבטחוני והתמשכות מבצע "צוק איתן", מכריז היום אייל גולן על דחיית שתי הופעות גדולות שלו, שמתוכננות להתקיים בתחילת חודש אוגוסט, במסגרת הסיבוב הנוכחי "ימים יגידו".

ההופעה הראשונה שנדחית היתה צפויה להתקיים באמפי אשדוד ב-6 באוגוסט. ההופעה השנייה היא באמפי-פארק מוצקין ב-9 באוגוסט. מועדים חדשים לשתי הופעות אלו יפרסמו בהמשך.

עוד ב-mako מוזיקה:

לגבי אשדוד ההחלטה ברורה ומובנת, וספק אם לאור התמשכות ירי הטילים מעזה, יינתן אישור מפיקוד העורף לכנס אלפים במקום פתוח באשדוד לצורך המופע. אולם קרית מוצקין נמצאת מחוץ לטווח הטילים, ומתחילת המלחמה כבר התקיימו הופעות באמפי קיסריה (שלומי שבת) ובאמפי שוני (מירי מסיקה, עברי לידר ועוד).

בסביבתו של אייל גולן מדגישים שלא מדובר בביטולים של ההופעות, אלא בדחייתן, ושתאריכים חדשים יפורסמו בהמשך. את ההחלטה שלא להופיע בקרית מוצקין מנמקים בכך שכרגע, בזמן שחיילים נהרגים בעזה, אין מצב רוח מתאים לקיים מופע מלהיב עם שירים שמחים, לא מצד הקהל ולא מצד אייל גולן עצמו.

שאר ההופעות של גולן מתוכננות להתקיים כסדרן, אם המצב יאפשר זאת: קיסריה (18.8, 26.8), פסטיבל בריזה באשקלון (19.8), בריכת הסולטן ירושלים (27.8).

בשבוע שעבר הוציא אייל גולן את שיר התפילה "שמור עליו", למען חיילי צה"ל הנמצאים בחזית.