אין תמונה
"מי אני שאעשה קיסריה". נאור אורמיה

מעריציו ומעריצותיו של נאור אורמיה יכולים להרשות לעצמם להצטער. לעומר אדם, לעומת זאת, יש אולי סיבה טובה להרגיש יותר טוב. המתחרה הגדול שלו על לב הקהל הצעיר של המוזיקה הים תיכונית, נאור אורמיה, החליט לבטל באופן סופי את הופעתו באמפי קיסריה.

ההופעה, שנקבעה בתחילה ל-14 ביולי, הוקדמה ל-7 ביולי, ובהמשך זזה ל-27 באוגוסט, בוטלה סופית. מנהלו האישי של אורמיה, רוברטו בן-שושן, אומר ל-mako כי הסיבה לביטול היא קיצור החופש הגדול על ידי שר החינוך גדעון סער.

"היינו אמורים לעשות קיסריה ב-7 ביולי, אבל בינתיים נאור התגייס לצבא, נאלץ להסתפר, ועשה טירונות בבסיס עובדה המרוחק. היו לו בעיות להגיע לחזרות", אומר בן-שושן. "החלטנו לדחות את המופע ל-27 באוגוסט כדי שיהיה זמן להתארגן, לעשות יחסי ציבור מאסיביים ולהוציא עוד שיר או שניים, אבל אז שר החינוך הודיע שמקצרים את החופש הגדול וב-27 באוגוסט יש כבר לימודים, בבת אחת ירד לנו כל החשק".

"נאור אמר: 'מי אני שאעשה קיסריה?'"

-דיברתי איתך בעבר על זה שקיסריה רחוקה לקהל הצעיר של נאור. שכמו במקרה של "התבורי'ס" לילדים שמעריצים אותו לא יהיה איך להגיע. הצעתי לך אז להוסיף 10 שקלים למחיר הכרטיס ולארגן הסעות, אוטובוסים, לקיסריה.
"נכון, אבל הנה, בסוף זה לא קרה. דיברתי עם נאור אחרי שביטלו את קיצור החופש הגדול, אבל כבר ירד לו כל החשק מקיסריה. הוא פתאום לא רצה. הוא אמר לי: 'מי אני שאעשה קיסריה?'. אז אם האמן לא רוצה להופיע אי אפשר להכריח אותו".

השאלה היא האם הביטול של ההופעה בקיסריה והשירות הצבאי יפריעו לקריירה של אורמיה, שלפני חודש סבלה מהאטה, אחרי השקת אלבומו הראשון בחורף ומיד אחריו הוצאת סינגלים חדשים מאלבום שני? רוברטו דווקא אופטימי: "נמשיך להוציא שירים. מה קריירה זה לעשות קיסריה? הוא בשנה וחצי הוציא תקליט ועכשיו מוציא תקליט שני. הוא כותב שירים לכל האמנים ומופיע כל יום".

-והצבא?
"הוא בצבא, בחיל האויר, כל יום בצבא, ביחידת מיצג חילות שם הוא מסביר למתגייסים על החיל. בקרוב אנחנו מוציאים קליפ חדש שלו".

>> הדואט של ליבי ועידן יניב