עופר לוי - "עיניים"

עופר לוי הגדול משחק אותה בשיר הדאנס "עיניים" שירים גבוה את הקהל בהופעות ובמועדונים. הקול המיוחד שלו מייבב כאן ברגש ודיוק: "אז בואי עיניים, נעוף ונמריא לשמיים, אלייך אני בא, לתת לך אהבה / צולל אל תוך עינייך הכחולות, ומטייל איתך החלומות, שואב מתוך ליבך את הכוחות, שמחזקים אותי..".

את המילים חיבר צ'ולי זכאי. את הלחן, העיבוד וההפקה המוזיקלית יצר שי ראובני, שמתמחה בשילוב בין מזרחית לדאנס והאוס, כפי שכבר הוכיח לאורך השנים עם קובי פרץ.

 

מאור אדרי - "מתגעגע"

מאור אדרי מוציא את השיר "מתגעגע", אותו עיבד והפיק מוזיקלית למילים ולחן של קובי בר. השיר נשמע כהמשך לבלדות של אדרי "לא כואב לה" ו"כמו שאת", שהפכו ללהיטי רדיו.

זהו סינגל חמישי מאלבומו הבא של אדרי, שצפוי לצאת השנה. קדמו לו "מתוך ההריסות" שיצא אחרי המלחמה, "שמור על העולם ילד", ששר לזכר שלושת החטופים בהופעה בקיסריה, שאף יצאה בדי.וי. די, הדואט "אהבנו" עם רינת בר, וכאמור הלהיטים "לא כואב לה" ו"כמו שאת".

השיר החדש יוצא לקראת ההופעה של אדרי בהיכל התרבות בתל אביב ב-1 בנובמבר 2014.

 

אלי לוזון ונטלי פרץ – "שנינו יחד"

אלי לוזון הותיק ונטלי פרץ הטרייה מוציאים את הדואט "שנינו יחד" שכתב יוני רועה. לוזון אחראי ללחן ולהפקה המוזיקלית, את העיבוד עשה דניאל אבידני. הקולות של לוזן ופרץ מתחברים היטב, והדואט עובר חלק באוזן.

השיר עוסק בחיבור בין שניהם על הבמה בזמן הופעה, בסלסולים, בכפיים ובריקודים שהם גורמים לקהל. שיר קצבי חביב למדי, שכל מטרתו לעשות שמח, ובהחלט פוטנציאל ללהיט אירועים וחתונות. יפה להם.

 

יוני יעיש ונדב ביטון – "סתיו"

הזמר יוני יעיש והמוזיקאי נדב ביטון מוציאים את השיר "סתיו", שיעיש כתב והלחן, וביטון עיבד והפיק. השיר הוא בעיקר השירה של יעיש, מלווה בפסנתר של ביטון. לדבריהם מדובר בסינגל ראשון מתוך פרויקט משותף בשם  "אחד על אחד", המפגיש באינטימיות את היצירה של יעיש עם הפסנתר של ביטון,  רעיון שנולד במקביל לסיום הפקת אלבומו השני של יעיש "שכרות נעימה", אותו הפיק ביטון (עם אסף צרויה).

השיר "סתיו", הם אומרים,  מדבר על הצורך של האדם לדעת לקבל על עצמו את השלכת לכשתבוא, וזאת על מנת ויוכל להתחדש ולצמוח להמשך. אלא שהתוצאה נשמעת כמו שיר חדש של עמיר בניון, כמעט אחד לאחד.

 

אביתר שמחי - "ילדה קטנה"

אביתר שמחי הוא כישרון חדש שמוציא את השיר "ילדה קטנה" עם מילים ולחן של צמד-הזהב אבי אוחיון ואסף צרויה. צרויה גם אחראי לעיבוד לוהפקה המוזיקלית.

שמחי אכן מוכשר, אין ספק, שר יפה ויודע לסלסל, אבל התצאה מזכירה מדי להיטים של איתי לוי ("כמעט שיר אהבה") ועומר אדם ("שקט").