יוסי בובליל יישאר לנצח ה"דורבן שקולע בזמן" והפעם הוא שב ומצדיק את התואר, עם שיר שקולע בול. אחרי שכיכב בעונה הראשונה והמיתולוגית של "האח הגדול" ואחרי הסדרה "הבובלילים", שמשודרת בימים אלה בערוץ 2, יוסי בובליל הוא עכשיו גם זמר, ולא רק כסימפול בשיר "תיזהר ממנה".

כן כן, האיש שכולנו אהבנו לצחוק מהדאחקות הבלתי נגמרות שלו, רוצה שעכשיו נרקוד את השיר החדש שלו ונוריד לסלולרי. לכן בובליל תפס יוזמה וכתב את השיר "יד ראשונה", שיוצא בהפקת האתר הסלולרי 1010

זהו שיר אהבה למכונית BMW ישנה וטובה, בה נוהג הקבלן מאשקלון כבר 23 שנה, כך לפחות הוא מספר בשיר. עם כי מקורבים לזמיר הטרי טוענים כי למעשה מדובר במטאפורה לבתו היקרה ושופעת החן עינב בובליל. אגב, שירו הבא של בובליל יעסוק בשתיית אלכוהול מרובה מדי, והוא כבר נמצא בעבודה.

בראיון ליפעת הללי, כתבת ערוץ הבידור של mako, סיפרה ורד בובליל, אשתו של הדורבן המזמר: "יוסי אלוף בחרוזים ודימויים. הוא יושב עכשיו הרבה בבית כי קשה לו להסתובב בחוץ בגלל המעריצים. רוב הזמן הוא רואה את ערוץ 24 ואז יום אחד הוא אמר לי 'ורד גם אני יכול לכתוב שירים'. פנינו לאיש מקצוע אחרי שיוסי כתב את המילים וזה נתפס טוב".

אז תעבירו הילוך, כנסו לאוטו, שימו ווליום וכל הדרך לחופשה הקרובה תשירו עם בובליל: "הלילה...אני בך אסע... יפהפיה כמוך אף אחד לא ימצא... הלילה, אצעד לי בשכונה... מכונית כמוך אף אחד לא ימצא...".

ואם אתם עולים על מונית בשבועות (או החודשים) הקרובים, תתכוננו לחטוף הפגזה בובלילית ישר לאוזניים. ראו הוזהרתם.

עוד במוזיקה:

דודו אהרון בראיון לרגל צאת אלבומו השני: "מי שהרים גבה כשהכרתי על הופעה בהיכל התרבות - מקנא בי".

"השופט השישי": פאולה וולשטיין זוכה למחמאות מאלון אלארצ'יק על הביצוע ל"כל דבר קט".

ביקורת מופע: הפט שופ בויז הרקידו אך לא ריגשו

נואל גלאגר סולן "אואזיס": "לכריסטיאנו רונאלדו אין מספייק כסף להופעה פרטית שלנו"

השמעת בכורה: אבי ווקנין - "אמצע אוגוסט"

השמעת בכורה: רגב דהן - "לתמיד"

השמעת בכורה: דוויקו - "ברחוב שלך"