מאור אדרי מוציא את השיר "כמו שאת", המגולל את סיפור אהבתו לחברתו נטלי תורג'מן, לה כבר הקדיש את השיר "האישה שלי" בהופעה בהאנגר 11 לפני כשנה. אחרי שחוו הפסקה ביחסים, השניים חזרו זה לזרועות זו, והם מציינים בימים אלה חמש שנים יחד במצטבר, ואף חולקים דירה ברמלה עיר האורות. אל תגידו שלא הזהרנו אתכם מראש, אבל ייתכן ובקרוב תשמעו את פעמוני החתונה מצלצלים.

"כמו שאת" הוא סינגל ראשון מתוך אלבומו השלישי של מאור אדרי. את המילים והלחן יצר גילי זכאי, שאחראי לשורה של להיטים בשנים האחרונות ("את" של אייל גולן, "רבנו שעות" של ליאור נרקיס, "אין כמוך" של משה פרץ ועוד ועוד).

מאור אדרי עצמו הפיק מוזיקלית את השיר, בסגנון בלדת פופ-רוק מיינסטרימית, שיכולה להתאים גם לתחנות כמו גלגלצ. זהו ניסיון חמישי של אדרי בהפקה מוזיקלית (אחרי שירים כמו "מה קורה איתך", "לתקן את העולם" ו"תביני"), והתוצאה מזכירה שירים של משה פרץ.

"כמו שאת"

"זו את שהגעת בשקט עם ידים חמות, זו את שליטפת ברגש עד שיכולתי לראות. הייתי עיוור בלעדייך בלי כיוון בדרכים, הייתי חולם רק עלייך אם לא היית כאן איתי.

כמו שאת, אני צריך אותך כאן, לא לפעמים כל הזמן, ברגעים שקשה לי מידי. זו את, שזורקת חיוך, אז כל מה שהפוך, מסתדר בחיי שזו את.

ורק את קוראת לי מאמי, ומתכוונת באמת. לתאר כמה את יקרה לי, בא לי לצעוק מהלב.

הייתי עיוור בלעדייך, בלי כיוון בדרכים. הייתי חולם רק עלייך אם לא היית כאן איתי.

כמו שאת, אני צריך אותך כאן, לא לפעמים כל הזמן, ברגעים שקשה לי מידי, זו את, שזורקת חיוך, אז כל מה שהפוך, מסתדר בחיי שזו את"