אין תמונה
סוף סווף סינגל. נטלי פרץ

את נטלי פרץ, בת 22 מיפו, הכרתם כבר כשהשתתפה בכל תוכנית טלוייזיה אפשרית בערוץ 24, שבה שרו זמרות צעירות - בעונה הראשונה של "אייל גולן קורא לך", ב"התבוריס" ואפילו ב"פרח נולד".

אחרי שלא הצליחה לפרוץ דרך אף אחת מהן, החליט דווקא אליקו מ"רדיו לב המדינה" להפיק לה את סינגל הבכורה, אחרי שנטלי השתתפה אצלו ב"לילה לבן" ושרה את "דברים שרציתי לומר", אותו שיר בדיוק ששרה קודם לכן כבר ב"אייל גולן קורא לך".

שם השיר הוא "רק בגללך". פרץ עצמה כתבה את המילים וללחן, לעיבוד ולהפקה המוזיקלית, שמושכים חזק למוזיקה הערבית, יצר רביב רם בן מנחם.

-על מי כתבת את השיר?
"הוא נכתב לפני שלוש שנים, בתחילתה של אהבה, שאני עדיין איתה. כשהתחלתי לכתוב את השיר עוד לא הייתי איתו, וכשסיימתי לכתוב את השיר הייתי איתו. שמו דניאל, כמו השם של אבא שלי, דניאל לוי, הוא טכנאי מטוסים בן 24, הכרנו בצבא".

-מה הוא אומר על הקריירה?
"מפרגן, תומך ורוצה שאצליח. בדרך כלל זמרות לא נתקלת בהרבה פרגונים מהמין הגברי, ופה יש לי פרגון ותמיכה מכל הלב. אני מצליחה להופיע בלילות והוא בא איתי ותומך בי ומפרגן לי".

"אבא שלי חולה לב וכרות כליה"

למרות שם המשפחה פרץ, אין לנטלי קשר משפחתי לקובי, משה, אבי או אפילו אופק פרץ. "הקשר היחידי הוא שאמא שלי כשהיתה זמרת צעירה, נערה, היתה מופיעה עם אבא של קובי פרץ", היא אומרת. "סבא שלי משה דדון ואמא שלי מרסל דדון (היום היא פרץ) היו זמרים והופיעו יחד על במות. עד שאמא הקימה משפחה ונעצר לה החלום. לא היתה לה אפשרות לעשות את שני הדברים. היום היא מגשימה את עצמה דרכי. היא דחפה אותי המון, גם כשהיה לי קשה ונשברתי היא היתה שם בשבילי"

-ואבא?
"אבא שלי דניאל פרץ לא עובד. הוא חולה בהמון מחלות, הוא חולה לב וכרות כליה. אמא שלי עובדת בביגוד. אני הקטנה במשפחה ויש לי אח אחד, שחר, שהוא זה שמנהל אותי מבחינת הופעות וכל מה שקשור בקריירה. המוזיקה זה מרקע משפחתי. התחלתי לנגן בגיל 6 על אורגן משמיעה. בגיל 15 שרתי בפעם הראשונה. ראיתי תגובות, והבנתי שאני שרה יותר טוב ממה שאני מנגנת ומאז אני עוסקת נטו בשירה".

"רוצה להיות אני עצמי ולהצליח כמו שרית חדד"

-מה הסגנון שלך?
"אני שרה ים תיכונית ומזרחית הארד-קור. זה ככה הקול שלי, זה הגוון הקולי שלי, יש בו מיקס של גם וגם. הופעות תמיד היו לי, בחופשות מהצבא, מחיל האוויר בצריפין, הייתי מופיעה בחתונות, אירועים קטנים, מסיבות גיוס, ועדיין מופיעה. ההופעה הכי מטורפת שלי היתה כשסגרתי שבת בבסיס, היו אז המון חיילים, הבאתי את הקלידים והיתה הגברה קטנה. אספנו את כולם ועשינו שבת שאף אחד לא ישכח".

-כמו מי את רוצה להיות? מי המודל שלך?
"לא רוצה להיות כמו אף אחת, אלא להביא מוזיקה טובה משלי. אני בקריירה הפרטית של עצמי, רוצה לצאת לבד עם השירים שלי והגוון המוזיקלי שלי, להיות אני ולא מישהו אחר, ולצאת עם זה החוצה. אני רוצה להיות ברמת ההצלחה של שרית חדד בעזרת השם. יש לה קריירה ענקית מבחינת הצלחה".