עמוס אלגלי הוא בן אדם חיובי. ולמה שלא יהיה, בעצם? מאז שהשתתף בתכנית "אייל גולן קורא לך" ועד היום הוא הולך ובונה את עצמו כאחד הזמרים המבטיחים בזמר הים תיכוני. אפשר למצוא ביוטיוב כמה וכמה שירים שלו שזכו להצלחה, ובדרך לאלבום ראשון הוא משחרר את הסינגל "להסתכל לך בעיניים", שיר כואב שעוסק בפרידה ושונה מהסגנון השמח איתו הוא מזוהה.

מה הביא אותך לבחור בשיר הזה?
"בגידה זה לא מחייב שהגבר הלך עם אישה אחרת, אתה יכול לבגוד בכל מיני מובנים. עברתי דברים כואבים בזוגיות, זה החיים, כל קשר לומדים ממנו יותר".

עוד במאקו מוזיקה:

עכשיו כשחלף קצת זמן, איך אתה מסתכל לאחור על התקופה שלך ב"אייל גולן קורא לך"?
"זו חוויה אדירה, אם הייתי יכול לעשות את זה עוד פעם הייתי עושה את זה ומודח באותו מקום רק כדי לעבור את החוויה הזו. למדתי ממנה המון. זה היה עוד שלב בתחילת הקריירה שלי, משם הצלחתי וברוך השם התקדמתי ואני בדרך לאלבום ראשון, מופיע בתוכנית של ירון אילן 'שישי שמח', מופיע בחתונות".

למה בעצם אתה מופיע רק בחתונות?
"אני שמח לשמח אנשים ולעשות להם טוב על הנשמה. האלבום החדש יהיה אלבום מאוד שמח, השירים יהיו עממיים, שמדברים לכולם ונוגעים לכולם. המודל שלי לחיקוי זה ליאור נרקיס. השואו קונה אותי, הפרפומריות. הגדולה היא לתת לבן אדם עצוב להיות שמח, לשדר לו שהכל טוב. אני עושה מוזיקה בשביל לשמח אנשים".