★ אחרי טהוניה, גם שי מיקה רוצה קריירה מוזיקלית. זוכת "האח הגדול" החליטה להכנס לאולפן ולהקליט שיר בכורה שיצא בקרוב. את השיר כתב, הפיק והלחין אופיר כהן, והוא מעין בלדה חורפית מרגשת.

אופיר, יש למיקה עתיד במוזיקה?

"מסתבר שבשי מיקה חבוי כשרון ענק שלא ראינו עד היום, יש לה קול קטיפה ואין ספק שמדינה שלמה הולכת להתרגש ממנה".

באיזה סגנון היא שרה?

"סגנון ישראלי, שלא דומה שאף אחת".

איך יקראו לשיר?

"לא סגורים על הם, נכון לעכשיו אנחנו קוראים לו 'נבראתי לך'.

שי מיקה, רוצה להיות זמרת?

"היום אנחנו חיים בעידן שלא צריך לבחור מקצוע אחד, אפשר לנסות להצליח בכמה תחומים במידה ויש כשרון. המטרה להגשים חלומות כמובן בצורה הכי מקצועית שיש".

יש לך כבר אמרגן?

"בהחלט, אני מנוהלת במוזיקה אצל סיוון אבו, שניהלה בעבר את נאור אורמיה ועבדה גם אצל אייל גולן".

★ למרות שדורון מירן הולך לככב בעונה הקרובה של "הכוכב הבא" ואולי יהיה נציג ישראל בארוויזיון, הוא החליט שהוא רוצה לנסות מקצוע חדש. בימים אלו עובד מירן על מופע סטנד אפ ואת הפיילוט הראשוני יקיים מירן בקומדי קלאב, כאומן אורח של שחר חסון. הפעם למופע של מירן יצטרף נהג מונית בשם יוסי דמתי, בעליו של מונית הקריוקי ובדרן בפני עצמו.

דורון, מחליף מקצוע?

"חס וחלילה מחליף. דורון מירן הבין שאחרי ההצלחה של "האח הגדול" ו"גולדסטאר" אנשים צוחקים ועושים פיפי ממני. בהתחלה לא הבנתי את זה, אבל כשאני מופיע כזמר ואומר 'יחלאולאו' אנשים נקרעים ואז הבנתי שאני אדם מצחיק".

מה הולך להיות במופע?

"מערכונים בסגנון הגשש החיוור,בדיחות לעם בגובה העיניים, אסקימו לימון כזה".

אני מבין שישראל קטורזה צריך לדאוג?

"לא רק הוא אלא כל החברים שלו צריכים לדאוג. כמובן שהכל בהומור. רק שתדע לך שיש לי פרטנר למופע - יוסי דמתי ממונית הקריוקי, והשילוב שלנו קטלני. תבין, כל סרטון שלנו בפייסבוק מגיע ל-150 אלף צפיות. אנשים בטירוף עלינו".

נניח ותגיע לארוויזיון, מה המשפט הראשון שתגיד לקהל בעולם?

"'יחלאולאו'. אנשים באירופה ימותו על זה. אם דונאלד טרמפ, שהיה כוכב ריאלטי, הפך לנשיא ארה״ב, שלא תופתע שדורון מירן יקח את הארוויזיון. אני יודע שהרבה אנשים ירימו גבה, שרואים את דורון בכל מקום, ואין לי בעיה עם זה. בשורה התחתונה אני על המסך והם לא, אז שהקנאים לא ימותו אלא שיחיו ויסבלו, יחלאולאו". 

יוסי דמתי, מה קורה?

"תוך סרטון אחד הפכנו ללהיט, אני מקווה להצליח עם האיש הכי צנוע בעולם, דורון מירן".

★ כדי להראות את אהבתו הגדולה לאשתו הטרייה, שימי תבורי יוציא ביום ראשון שיר בשם "יהודית". זהו הסינגל הראשון מאז ששימי תבורי הכריז (במדור הזה) לפני כשנה שהוא פורש מהמוזיקה ונכנס לעולם העסקי. כנראה שעכשיו יש לו השראה חדשה.

★ מושיק עפיה ואליאן בן חיים בדרך לקאמבק? מקורבים לשניים מספרים שלשניהם קשה להתמודד עם הפרידה ולמרות שלא היו ביחד מאז שנפרדו השניים לא הפסיקו לדבר אחת על השניה. לאחרונה היחסים עלו שלב, כשמושיק הזמין את אליאן למופע שלו ברידינג.

מושיק, למופע ביום שלישי הזמנת את אליאן, אני מבין שהולך להיות חם?

"יהיה אש והרבה הפתעות במופע, ולשאלתך יצא שדיברנו בטלפון אחרי כל כך הרבה זמן שלא, ועל הדרך הזמנתי אותה. זה לא אומר שדברים מתחממים ולאו דווקא קורה משהו. כאכון אתה שובב".

מושיק עפיה והחברה  (צילום: אור גפן)
מושיק ואליאן בימים הטובים | צילום: אור גפן

★ נראה שהפרוייקט של רביבו החליטו לעלות שלב בהתקרבות לדת ולחובשי הכיפות. השבוע הם סיימו לצלם קליפ, מתוך אלבום של שירי מסורת שייצא בקרוב. כדי שזה יהיה מושלם, הם צילמו את הקליפ בבית הכנסת "בושאייף" במושב זיתן, של בני העדה הטריפוליטאית. 

אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בכל יום שישי בשעה 9:00 בערוץ 24.