"מגיל 14 אני מנסה לפרוץ ועכשיו זה קורה לי, הגעתי לקהל שלי ואני מאושרת", אומרת הזמרת ג'ולייטה בתוכנית "דיבור ישיר". "אמרו לי לכי תהיי שחקנית או דוגמנית, מה פתאום זמרת, ועוד מזרחית, ואני חייבת להודות שהיה שלב שהתייאשתי, שרציתי ללכת הביתה, אמרתי שאולי אני באמת לא טובה".

"לעבור את מה שעברתי זה לא קל. לספוג מגיל 14 חוסר פרגון, ואנשים שאומרים לך 'את לא צריכה להיות זמרת, תחזרי לשדרות לבית שלך', ואבא שלא רצה ולא האמין בי. עד היום הוא לא מפרגן לי. אני לא בקשר איתו. עם אמא אני בקשר, וכל פעם שאני שואלת אותה, 'נו אבא אמר משהו?', אז היא עונה לי: 'לא, הוא מעדיף להתעלם'. וזה עוד בסדר. ניסיתי להשלים איתו".

"בלה לה לנד החזירו אותי לחיים"

גואל פינטו: "בתוכנית 'חי בלה לה לנד' אנחנו רואים שמפיקים גדולים אמרו שאת הדבר האמיתי".
ג'ולייטה: "הם החזירו לי את החיים. החזירו אותי לחיים. הלכתי לשם הכי מפוחדת והכי חסרת ביטחון ולא ידעתי מה יקרה. באתי לשם וישבו שם המפיקים של מייקל ג'קסון וקמרון דיאז ואמרו לי 'את טאלנטית ואת יכולה להצליח פה', הם פשוט החזירו אותי לחיים. חזרתי לפה ולא אכפת לי יותר מה אנשים חושבים, כי זה שייך להם ולא לי והחלטתי להמשיך וללכת עם החלום שלי".

"וגם אמרתי בראיון ש'אני אלירז של המוזיקה המזרחית', כי הלכתי לשם עם מה שאני עם האמת שלי, הכי פשוטה ואמיתית, ולא כפת לי מה יגידו ומה לא יגידו".