ישי לוי הגיע בפעם השנייה להאנגר 11 על הבמה המסתובבת, כשהקהל מקיף אותו ב-360 מעלות, והפעם קרא למופע "סיבוב שני", אחרי שההופעה הראשונה נקראה "סיבוב חיי". הפעם גם אירח לוי את גלי עטרי וריקי גל - שני חיבורים ששוב מצליחים להפתיע, אחרי ארקדי דוכין ומיכה שטרית מהפעם הקודמת.

"איפה את היום", לבקשת הקהל

המופע נפתח בלהיט המרגש "האחת שלי" כשתוך כדי השיר לוי מודה לקהל על שהגיע. השיר השני, הוא שיר שהקהל ביקש בהופעה הקודמת - "איפה את היום", ובמהלכו החלה הבמה להסתובב. לוי מסביר שמבחינתו ההופעה בהאנגר עדיפה על קיסריה, כי הקהל יושב ויכול לאכול ולשתות. הוא מבטיח הופעה מלאת להיטים, כולל ארבעה דואטים עם ריקי גל וגלי עטרי. בשיר הבא, "עלם חמודות", הוא מבקש "שלא ייגמר לעולם!".

ישי לוי הנגר (צילום: שרון רביבו)
"'מלנכולי' זה לא שיר שלי, למרות מה שרבים חושבים". ישי לוי בהאנגר 11 | צילום: שרון רביבו

ההופעה מעלה הילוך בשיר הרביעי עם הלהיט הותיק "תלתלים שחורים", בעיבוד בסגנון סלסה וסמבה ברזילאית והקהל מצטרף בכפיים, אפילו חלק מהנגנים. על "מלנכולי" אומר לוי שלמרות שרבים חושבים שהוא שיר שלו - מדובר בקאבר ל"חברים של נטאשה", עם עיבוד מחודש של נדב ביטון.

מארח את גלי עטרי וריקי גל לדואטים

לוי מבקש מהקהל לנחש מה יהיה השיר הבא. מכל עבר צועקים לו "עננים". ולפני ביצוע השיר מספר לוי שנכתב כבר לפני 12 שנה, וכשהחליט להקליט אותו אמרו לו שזו תהיה טעות, אבל הוא התעקש ואמר שהשיר יחזק אנשים אחרים שירצו לעשות את אותן טעויות שהוא עשה הוא בחייו.

ישי לוי, גלי עטרי, הנגר (צילום: שרון רביבו)
רקדי, ידך הניפי. ישי לוי וגלי עטרי בהאנגר 11 | צילום: שרון רביבו

אחריו לוי מזמין לבמה זמרת שהוא קורא לה "נכס" - גלי עטרי. יחד הם שרים את הלהיט של עטרי "רק מה שאתה אוהבת" ואת הלהיט הקלאסי של לוי "ריקדי". עטרי מתחברת לשורשיה התימניים, הקהל כבר על הרגליים, רוקד ונהנה מהדואט. כמה מעריצות עולות לבמה ומעניק'ות ללוי זרי פרחים.

ישי לוי, ריקי גל, הנגר (צילום: שרון רביבו)
מקום לנשיקה. ישי לוי וריקי גל בהאנגר 11 | צילום: שרון רביבו

עטרי יורדת ולוי כבר מזמין את האורחת הבאה - ריקי גל, ששרה איתו את "מקום לדאגה". "מי שמכיר אותי יודע שזה שיר בסגנון שאני אוהב", אומר לוי ולבחירתה של גל שר איתה בדואט גם את "השער לגן עדן". הקהל מקבל את ריקי גל בחום, ממש כמו שקיבל לפניה את גלי עטרי. אחרי שקיבל מריקי מחמאות והחזיר לה בחזרה לוי שר את "אובדן התמימות".

דופק שאכטות מסיגריה באמצע "ריקוד רומנטי"

ההופעה נכנסת לחלקה השני. לוי מציג את הנגנים ואת המנהל המוזיקלי נדב ביטון. הוא מודה גם לאיריס אישתו, וחמשת ילדיו שהגיעו הערב, ולא אומר מילה על הסכסוך המתוקשר עם בנו שיר. לפני "ריקוד רומנטי" הוא מחפש בקהל את אייל גולן, אבל מבין שגולן לא הגיע הפעם ומבצע בלעדיו את הלהיט הגדול. באמצע השיר, מבלי שישימו לב, הוא לוקח כמה שאכטות מסיגריה.

בהמשך, בין "מצד לצד" ל"רוצה אותך בלילה" שמרקידים את הקהל, לוי יורד לקהל, למעריץ נכה שיושב באחד השולחנות הקרובים לבמה ומחבק אותו. את "רעיה" הנצחי מקדיש לוי לכל הרעיות שנמצאות באולם, ואת "אישה נאמנה" הוא מקדיש לאיריס אישתו. לסיום הוא נפרד מהקהל עם השיר "תודה" ומקדיש אותו לקהל ולצוות המלווה שלו. הקהל קורא לו לחזור והוא נותן כהדרן שוב את "ריקוד רומנטי".

ביציאה מההאנגר אומר לוי: "כל חיי חלמתי להופיע עם זמרות גדולות כמו ריקי גל וגלי עטרי, והערב הגשמתי חלום. אבל אנחנו יכולים להגיד שהזמנים השתנו והגלגל התהפך, והיום עבורן זוהי הגשמה של חלום, לשיר לצד ישי לוי".

ישי לוי הנגר (צילום: שרון רביבו)
מעמד הר ההאנגר. ישי לוי, הנגנים והקהל | צילום: שרון רביבו
ישי לוי הנגר (צילום: שרון רביבו)
תודה. ישי לוי מודה לקהל בהאנגר 11 | צילום: שרון רביבו

>> ואיך התחברו שירי מימון ושמעון בוסקילה?