האם שני יצהרי תהיה היורשת של שרית חדד? כבר הרבה זמן שלא היתה כאן זמרת ים תיכונית שהיא לא חדד, שהצליחה כל כך ברדיו עם להיט. היום מוציאה יצהרי את הקליפ לשירה "י'בינתי", שהוביל במשך ארבעה שבועות ברציפות בראש מצעד ההשמעות הארצי השבועי עם למעלה מ-800 השמעות מצטברות.

למספר ההשמעות יש גם השפעה על המצעדים בתחנות, והשיר מככב כרגע במקום הראשון במצעד ברדיו לב המדינה מזה 3 שבועות רצופים, ונמצא גם בצמרות המצעדים של רשת ג' (מקום 3), רדיו קול רגע (מקום 4), רדיו דרום ורדיו אמצע הדרך.

הקליפ ל"י'בינתי" צולם ביום שישי האחרון על גג דירה בתל-אביב מ- 6 בבוקר ועד כניסת השבת, בניצוחו של הבמאי רוי קריספל מסטודיו "אז אולי". עלילת הקליפ מתארת בחורה שחולמת להיות כוכבת ועולה לגג ביתה עם מצלמת וידיאו ביתית בניסיון לצלם לעצמה קליפ פרטי, במטרה להעלות אותו לרשת. תוך כדי הצילומים החובבניים נשאבת יצהרי הצעירה לחלום על קליפ של כוכבת גדולה. כלומר, סיפור שמזכיר מאוד את מה שקורה ליצהרי בימים אלה, כשהיא מככבת על שער המגזין "פנאי פלוס".

שני יצהרי: "ההצלחה של י'בינתי' נותנת לי המון ביטחון להמשך"

"היתה חוויה גדולה לצלם את הקליפ הראשון שלי", אמרה יצהרי. "למרות החום הכבד כל הצוות היה במצב רוח טוב במיוחד ואני נהנתי מאוד מהצילומים".

"בימים אלו אני עובדת באולפן ההקלטות על הסינגל השני וההתרגשות גדולה. קיבלתי המון מחמאות על 'י'בינתי', גם מאמנים גדולים בארץ וגם מהקהל וזה נותן לי המון כוח ובטחון להמשיך בדרך בה התחלתי. אני שמחה שהצלחתי לרגש ולשמח עם השיר כל כך הרבה אנשים".

>> שלומי סרנגה ממליץ על יהודה פוליקר