לה לה לנד הופעה 1 (צילום: DJ Eliran Refael, Hollywood.)
ערב טוב לכל החברים בלוס אנג'לס. ג'ולייטה, דודו אהרון, אליקו, אלון דה לוקו וזהבה בן בהופעה | צילום: DJ Eliran Refael, Hollywood.

מפיקי הסדרה "חיים בלה לה לנד" שהצטלמה לאחרונה בלוס אנג'לס מנסים לשמור בסודי סודות כל פרט מידע על מה שהתרחש בוילה ההוליוודית בה חגגו יחד משך חודש ימים דודו אהרון, אלון דה לוקו, זהבה בן, אתי לוי וג'ולייטה.

אולם לידי mako הגיעו תמונות אשר מתעדות הופעה של הזמרים בערב התרמה שהתקיים בעיר המלאכים, ככל הנראה למען עמותת "גדולים מהחיים" ("Larger Than Life" הם קראו לזה באנגלית). ההופעה באירוע ההתרמה לעיני מאות מיושבי אחד האולמות המכובדים בלוס אנג'לס נועדה לגייס כספים למען העמותה, וגם, ככל הידוע, לככב באחד מפרקי הסדרה.

לא ברור אילו שירים ביצע כל זמר וזמרת, אבל על פי סרטון שהופץ ברשת שרה שם ג'ולייטה את אחד משיריה "כבר לא ילדה". הפקת התוכנית אסרה על האמנים ומנהליהם לחשוף פרטים נוספים וכל מי שפנינו אליו עד עתה ענה לנו ב"אין תגובה" קריר.

כזכור, ואם מדברים על אותם זמרים בהוליווד, היתה זו דווקא ג'ולייטה שהקליטה באנגלית גרסה לשיר "בוא בוא בוא" שנקראת "No No No", שככל הנראה שובצה גם היא במופע המיוחד.

לה לה לנד הופעה 2 (צילום: DJ Eliran Refael, Hollywood.)
יאללה שייגמר כבר הלה לה לנד הזה. ג'ולייטה, דודו אהרון, אליקו ואלון דה לוקו בהופעה | צילום: DJ Eliran Refael, Hollywood.
לה לה לנד הופעה (צילום: DJ Eliran Refael, Hollywood.)
הייתם קהל נהדר. ג'ולייטה, דודו אהרון, אליקו, אלון דה לוקו וזהבה בן בהופעה | צילום: DJ Eliran Refael, Hollywood.

>> קובי פרץ: "מה שווה הכסף אם בסוף היום אתה מגיע לבית ריק כמו כלב"