★ שווה להיות חבר של אייל גולן, שהחליט לפנק כ-300 ממקורביו לכבוד השנה החדש במארז שבתוכו בקבוק וודקה "דיזל" (שגולן החל לשווק לאחרונה), אלבום וברכה מיוחדת. לחברים המקורבים יותר לגולן יצורף גם תליון יוקרתי עם הקדשה מיוחדת ואישית מהסטאר, שמתרגש מאוד לקראת הגמר של "אייל גולן קורא לכם", במוצאי שבת בערוץ 2. 

★ אביבה אבידן ורוחמה רז בדרך לדואט שכתבה רחל שפירא ללחן של שגיב כהן, השלוש עדיין מתלבטות בשם לשיר, ונכון לעכשיו הן מתקשות להחליט בין "גשר צר" ל"תפילת אישה". 

אביבה, חוזרת?

"כן. החלטתי אחרי הרבה הופעות בחו"ל לשלוח שיר לרדיו, שידבר על אישה שמתפללת על האהובים שלה. זה יהיה מרגש".

אביבה אבידן – לנצח בני (תמונת AVI: מתוך קטלוג פמינה 2016, דודי חסון (ארכיון))
גשר צר או תפילת אישה? אנחנו מחכים. אביבה אבידן | תמונת AVI: מתוך קטלוג פמינה 2016, דודי חסון (ארכיון)

★ רביב בן מנחם (הפרוייקט של רביבו) הפתיע את אשתו ליאת ליום הולדתה, בחופשה רומנטית בת שבוע באמסטרדם.

★ אדווה עומר, יוצאת העונה הראשונה של "אייל גולן קורא לך", מצאה את עצמה עובדת בשלוש משרות, לא כולל זמרת בשעות הלילה. נראה שהשתלם לה, כי השבוע היא הוציאה סינגל וקליפ "זרוקים על החוף", בדרך לאלבום הבכורה. עד שיגיע האמרגן המיועד, אמא שלה ואחותה ינהלו אותה.

 השבוע בני משפחתו והחברים של חתן פרס ישראל, הרב יצחק דוד גרוסמן, החליטו לחגוג לו יום הולדת ששולבה עם ארוחת ערב, בבית חברים בקסריה. שלומי שבת הבטיח לבוא אחרי ההופעה בעכו, אבל היא התארכה והוא לא הספיק, אז הבטיח לרב לביקור אישי בהזדמנות אחרת. מי שכן הצליח להגיע היה ח"כ יאיר לפיד, למרות שהיה לו חום גבוה, והביא מתנה לרב "יונת שלום".

★ קובי פרץ מנסה לשדר שיגרה, ובין הרבנים, ההופעות וההקלטות לאלבום הבא, פרץ ורעייתו ענבל חגגו לבנם ליאל יום הולדת 7 עם משפחה, חברים ועוגה מיוחדת.

קובי פרץ (צילום: מאיר נחמני,  יח"צ)
קובי פרץ | צילום: מאיר נחמני, יח"צ

★ רובי לוי, בן דודו של ישי ונתי לוי, כבר 20 שנה נחשב לנסיך המועדונים. הוא מהאמנים הותיקים המעטים שמדי שבוע ממלאים מאות מקומות במועדונים המזרחיים. לוי השבוע החליט להוציא את אלבומו השני ב-20 שנה האחרונות, "מלאת אהבה".

רובי, ב-20 שנה רק שני אלבומים?

"כן, אני לוקח את הזמן בין ההופעות לחיפוש שירים, וכשיש שיר אני מוציא אותו, מ'מלאת אהבה' שזכה לחידוש של אייל גולן, ל'כינורי', להיט המועדונים הגדול\ וכמובן 'מת לחבק אותך'. הכל בא מהלב ובכיף, לא מחפש להילחם בטירוף של התעשייה, אני באתי להנות מהמקצוע ולא להתחרות. באתי לשיר".

 

 אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בכל יום שישי בשעה 9:00 בערוץ 24.