אדיר גץ מוציא את שיר הזיכרון "גיא". לדבריו. "השיר נולד מפנייה מרגשת של החברים והמשפחה של גיא אליי. הוא נהרג בגיל 22 בתאונת דרכים. הם אמרו לי שאהב את המוזיקה שלי, והם מאוד רוצים שאכתוב עליו שיר. זו מסוג הפניות המרגשות שאמן מקבל ולא יכול לסרב להן.

"לא הכרתי את גיא אישית, אז ביקשתי מהמשפחה ומהחברים שכל אחד יכתוב עליו כמה מילים. דרך המילים הכרתי בחור מדהים, עוזר ורודף מיצוות. ככה כתבתי והלחנתי את השיר. כשסיימתי להקליט אותו נסעתי לבית המשפחה בנתניה. ושמענו כולם את השיר בסלון. ההתרגשות הגדולה של ההורים וכמה שהם אהבו את השיר - בשביל זה היה שווה לי להיות במקצוע הזה.

"ב-5 ביוני ברידינג 3 אני עורך מופע השקה לכבוד יציאת אלבום החדש שלי", אומר גץ, "והמשפחה של גיא תגיע לצפות בביצוע הראשון של השיר על הבמה"

"גיא"

"אני זוכר את הימים, זוכר את הרגעים איתך, זוכר את התפילות בבית הכנסת, זוכר את המילים, זוכר את הפנים שלך, עם חיוך כזה גדול ולא בעצב, זוכר את הלילות שצחקנו עד הבוקר, זוכר את השיחות עם אמת גדולה ויושר, זוכר את המבט שלך ואת האהבה, זוכר איך כל כולך רק קודש ואמונה

גיא, אתה רחוק עכשיו אבל קרוב אליי, אולי תחזור כבר הכאב גדול עליי, גיא אתה מלאך בגן העדן מעליי, אני יודע שאתה שומר עליי

לא מאמין שזה נגמר, לא מאמין שלא אראה אותך, לא מאמין שנשארו רק זכרונות, לא מאמין שזה עבר, לא מאמין שלא נצחק יותר, שחיוכים התחלפו בדמעות, קשה לנו למטה מקווה שטוב לך, נלחמים בעצבות מתפללים למענך, תנוח בגן עדן נשמה טהורה, אהיה שלום חבר, לעולם לא אשכח אותך".