★ בשנות ה-90 אלי לוזון היה כוכב שנהנה משני העולמות: מצד אחד היה נחשב לזמר חאפלתי כשהקליט את "איזו מדינה", מצד שני שר שירים כבדים כמו "אנא אלי" ו"הנשמה". לוזון בשנים האחרונות ניסה הרבה סגנונות, אך לא העז לחזור לחומר התורכי, עד השבוע כשהוציא דואט עם ראובן המלאך, שנחשב לכוכב בז'אנר התורכי לצידם של אבי ביטר, רביד גואטה ועוד רבים.
 
אלי, התייאשת מהפופ?

"אני כל הזמן נמצא במוסיקה התורכית, העיניין שאתם התקשורת לא איתי".

צליל מכוון זה לא תורכי?

"נכון, אמרתי לך אני עושה הכל מידי פעם ׳פרי גנך׳, ׳גשם׳, הכל, אבל הטעם שלי תמיד תורכי".

 ואיך זה לשיר עם בכיין?

"הוא לא בכיין. הוא לא רואה הרבה זמרים בארץ, הוא פגש אותי בניחום אבלים ומסתבר שהוא מעריץ אותי. הוא ביקש ממני דואט משותף ומבחינתו זה יהיה המתנה הכי גדולה של חייו. שמעתי אותו והוא ריגש אותי". 

מאיפה בא השם הזה "המלאך"?

"לא יודע, אבל הוא מתנהג כמו מלאך, מאיפה בא קוקו מאילת? מאילת"!

אז מה אתה אומר לי, שראובן בא מהשמיים?

"כן, יכול להיות. תקשיב לדואט כאכון, זה שיר שעוד יעשה רבות".

ציון ברוך חגג השבוע יום הולדת על הבמה בקיסריה עם אייל גולן וחבריו ל"מה קשור", להקת החתונות החדשה. גולן עצר את ההופעה ואיחל לברוך מזל טוב לתרועות הקהל. ברוך מצידו ביקש מגולן כמתנה ליום ההולדת שהוא ישיר לו את השיר "בדד" של זוהר ארגוב ובחיקוי של זוהר. אייל נענה לחבר ושר. בסיום הקטע ביקש גולן את ידו של ציון ואמר לו "בוא אני לוקח אותך לגן". ציון שלא נשאר חייב, ענה לגולן "שתדע לך שאין לי בעיה שהבן שלך יצא עם הבת שלי, רק שיש לי בעיה עם החם".

אגב, גולן בשבוע הבא יחגוג לבנו ליאם בר מצווה בכותל. הוא ואם בנו, אילנית לוי, החליטו שהאירוע יהיה מצומצם ויכלול בני משפחה, חברים קרובים ורב הכותל.

אחרי מעל עשור פיני חדד ונתי לוי החליטו לחזור ולשתף פעולה. בעבר השניים שיגרו לרדיו להיטים רבים כמו "ילדה רעה", "הכוכבת", ובשיא ההצלחה הם החליטו להפסיק את השיתוף פעולה המקצועי, ללא שום סיבה. השניים עד היום מסרבים לספר מה גרם לפרידה. בשבוע שעבר סיימו חדד ולוי להקליט שיר מתוך אלבום שיצא באביב הבא, וזה במידה ויצליחו לשחזר את ההצלחה של אז.

פיני חדד, הצלחת להפתיע אותי.

"המעריצים תמיד שואלים אותי ואת נתי למה הפסקנו להופיע ביחד. לפני שבועיים החלטנו שחוזרים, ואנחנו עכשיו באולפן מכינים משהו מיוחד".

עכשיו אתה יכול לגלות למה הפסקתם את השיתוף פעולה בעבר?

"האמת שכל אחד רצה אלבום משלו וזה הרחיק אותנו במישור המקצועי. זה מה שהיה בגדול".

נסרין קדרי מכינה את הקרקע לקראת האלבום השני ובחמישי הקרוב תעלה מופע בהיכל התרבות ברחובות, וזה לאחר שהופיעה בפסטיבל בספרד עם דודו טסה.

אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בכל יום שישי בשעה 9:00 בערוץ 24.