נאור אלבז (תמונת AVI: כוכב נולד)
שיר על אבא. נאור אלבז | תמונת AVI: כוכב נולד

נאור אלבז, בוגר העונה האחרונה על של "כוכב נולד", נמצא בימים אלה באולפן ההקלטות ומקליט שירים ראשון לאלבום הבכורה שצפוי לצאת בהמשך השנה.

את השיר הראשון, שאמור לצאת בחודש הבא, לקראת יום הולדתו של אלבז החל ב-19 בדצמבר, יקדיש נאור לאביו, גדי ז"ל, כפי שהבטיח למעריציו ב"כוכב נולד". השיר ייבחר מבין חמישה שירים העוסקים בנושא הגעגועים לאב, שנשלחו אל אלבז מכותבים שונים ועליו מוטלת המשימה לבחור אחד מהם שיהיה הסינגל הראשון שלו.

אלבז נמצא בימים אלה בתהליך אינטנסיבי של איסוף חומרים לאלבום. אינטנסיבי. רשימת הכותבים כוללת את עידן יניב, שמלחין לאלבז שיר אחד, את עינת הולנדר, הכוכבת העולה בשמי הפזמונאות הים תיכונית, את נעם חורב, שחיבר את "מילים" של הראל סקעת באירוויזיון, וכן את המוזיקאים גילי זכאי, תמיר חיטמן, שולי יוסף ועופר חיימוביץ', שיצר את "לבחור בדרך" של יהודה סעדו.

חתם עם המנהל של יהודה סעדו ולשעבר הראל סקעת

בהקלטות המתקיימות כעת ויתקיימו בהמשך יעבוד אלבז עם כמה מעבדים מוזיקליים כשהכיוון הוא בעיקר בלדות מרגשות וגם להיטים קצביים באווירה ים תיכונית. עד כה נאספו לאלבום של אלבז כמה עשרות שירים ומהם ייבחרו בין עשרה לשנים עשר.

כמו כן קרובים אלבז ומנהלו האישי אלון שמעון לחתימה ולשיתוף פעולה עם אחת מחברות הניו מדיה הגדולות בתעשיית המוזיקה, להפצת המוזיקה שלו בסלולר ובפלטפורמות נוספות. שמעון החתים את אלבז על חוזה ייצוג בלעדי, והוא גם, כזכור, מנהלו האישי של הזמר יהודה סעדו ולשעבר מנהלם האישי של הראל סקעת במשך חמש שנים ומאיה בוסקילה בתקופת השיר "נשמתי", בה הופיעה בצרפת.

בנוסף, מתחיל נאור אלבז בימים אלה ללמוד שירה ופיתוח קול אצל מורה, כדי לקדם ולשפר את יכולותיו בתחום, לאור העובדה שלא למד בבית ספר למוזיקה.

בינתיים מופיע אלבז במועדונים ברחבי הארץ, בהופעות סגורות לועדי עובדים - אירוע נדיר לזמרים שטרם פרצו, ואף הופיע באילת. המופע שלו משלב קאברים מכוכב נולד ושירים חדשים. "חל שיפור רציני בעמידה שלו על הבמה", אומר שמעון, שמבטיח שיהיה מעניין.

>> שאולי וקנין ברמיקס ל"למה את בוכה"