אייל גולן, עטיפת אלבום (צילום: אלוני מור)
אייל גולן על עטיפת האלבום "נגעת לי בלב" | צילום: אלוני מור

השיר "כשאת איתו" הוא הלהיט הנוכחי ואחד השירים הבולטים ב"נגעת לי בלב", אלבומו האחרון של אייל גולן, שכבר הגיע למעמד "אלבום פלטינה". את מילות השיר חיבר אייל גולן עצמו, ללחן של המלחין היווני קיריאקוס פפדופולוס, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של תמיר צור.

לאחרונה הפיצו גורמים בתעשיית המוזיקה הים תיכונית שמועות מרושעות לפיהן אייל גולן "גנב" את הלחן של השיר מפפדופולוס וכי המלחין היווני מתכוון להגיש תביעה נגד אייל גולן. כזכור, אייל גולן עשה שימוש חוקי לפני כן בשני לחנים של פפדופולוס, שהובילו לשני להיטי ענק: "זה אני" ו"הוזה אותך מולי".

כעת מכחישים נציגיו של אייל גולן את השמועות מכל וכל. "אין שחר לשמועות על תביעה כזו או אחרת מצד פפדופולוס נגד אייל גולן, שקנה מהמלחין הייוני את הזכויות על השימוש בלחן שלו כחוק וכפי שנהוג", אומרים בהפקה של גולן. "מדובר בעורבא פרח, שמועה שאין לה קשר למציאות".

השיר המקורי ביוונית

ל-mako נודע מגורם אחר כי נציגה של המלחין היווני פפדופולוס נפגשה במהלך הימים האחרונים בארץ עם נציגיו של אייל גולן וההדורים בין הצדדים יושבו.

עוד נודע כי אייל גולן מקיים קשר עם קיריאקוס פפדופולוס וכי בין השניים שוררת ידידות. פפדופולוס, כך אומרים, שוחח עם אייל גולן בטלפון סמוך לפרסום השיר "כשאת איתו" והתרגש מהביצוע בעברית.

>> אתי לוי בשיר "נשיקות אסורות"; איתי הררי בשיר "ילדת רחוב"