לידור סולטן – הכל עובר (תמונת AVI: mako)
נאנס לדבר בטלפון עם מעריצות. לידור סולטן | תמונת AVI: mako

היו כבר זמרים שהפייסבוק שלהם נפרץ על ידי ארגונים פרו-פלסטיניים, אבל ללידור סולטן, בוגר העונה האחרונה של "כוכב נולד", שבימים אלה מקדם את סינגל הבכורה שלו "סדקים", קרה משהו הזוי בהרבה - דף הפייסבוק שלו, אחד מתוך שלושה, נפרץ על ידי שתי מעריצות שהחליפו את הסיסמה ושלחו לו הודעה מחוצפת - רוצה את הסיסמה לפייסבוק שלך? תאלץ לדבר איתנו בטלפון.

מתברר ששתי המעריצות של לידור סולטן "נעלבו" ממנו, כיוון שלא הצליחו לדבר איתו בטלפון, ומבלי להבין שסולטן סופג בכל יום מאות פניות ממעריצות דומות להן - החליטו להכריח את הכוכב לשוחח איתן אישית. השתיים ניחשו את הסיסמה לאחד מחשבונות הפייסבוק של סולטן - סיסמה פשוטה ביותר ש"כל ילד" היה יכול לנחש - פרצו לעמוד הפייסבוק והחליפו את הסיסמה לסיסמה חדשה.

לידור סולטן: "הייתי בהלם"

אין תמונה
דף הפייסבוק של לידור סולטן

כדי להשיג את מבוקשן הן שלחו לסולטן הודעה אישית: "החלפנו לך את הסיסמה לפייסבוק כדי שתדבר איתנו בטלפון, רוצה להיכנס שוב לפייסבוק שלך - תתקשר אלינו למספר הבא...". סולטן ומנהליו התקשרו למעריצות , שזכו לקבל את מבוקשן, והחזירו ללידור סולטן את השליטה על דף הפייסבוק.

"דיברנו גם עם ההורים של הבנות האלה והם התנצלו", אומר משה זיו, מנהל יחסי הציבור של לידור סולטן, ולשאלתנו אם הוא יודע שמדובר בעבירה פלילית הוא משיב: "מדובר בסוג של חציית גבול מבחינתנו, אבל אנחנו רואים את זה כמו שזה - מעריצות שובבות שקצת הגזימו".

"הייתי בהלם, אבל אני שמח שבסוף הכל הסתדר", אומר לידור סולטן, שאחרי שסיים את סוגיית המעריצות והפייסבוק מתמקד כרגע בתחרות מול שיר לוי על "שיר השבוע" בתוכנית של דידי הררי.

>> שירי המחאה החברתיים של המזרחית